Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ez nagyon kihívó...

Lányok! Ez nagyon kihívó változás lenne?

Figyelt kérdés
Gimibe megyek, és tudjátok hogy van ez, szeretnék én is szép lenni, mint a többi lány. Nagyon k****s változás lenne, ha a szemüveget kontaklencsére cserélném és a szemöldökömet ki festeném? Az általános iskolás barátnőim tuti úgy vennék ezt le hogy k**** vagyok:/ Öltözködés terén nem változtatnék semmit. Szerintetek ennyi bele fér? Én 18/L vagyok, húgomnak írtam ki a kérdést, mivel neki nincs oldala:)

2020. febr. 10. 15:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ennyi még kell is,egy kis változás.
2020. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21 Szerintem is:)
2020. febr. 10. 20:55
 23/23 anonim ***** válasza:
Jeszusom xd ez komoly?!? Igen nagyon ribis.. ha voros ruzs,mini szoknya tusarku azt meg meg ertem de ez... nevetseges, amugy ha a barátaid lennenek nem riba*coznának le hanem elfogadnának úgy ahogy vagy.
2020. jún. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!