Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Milyen körömlakkot...

Csajok! Milyen körömlakkot javasoltok, ami tartós?

Figyelt kérdés
Melyik márka vált be nektek?
2020. márc. 26. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A Rimmel gélszerű lakkjai nagyon tartósak, csak szerintem nem annyira szép színűek. Múltkor ezért azt csináltam, hogy vettem egy semleges színűt és hozzákevertem egy intenzív színű nem gél jellegű lakkot. Tök jó lett, és nagyon sokáig bírta!


Most Sally Hansen van felkenve (miracle gel), tartósnak tartós, de nagyon nehéz volt kifesteni vele a körmöm. Először is szinte áttetsző volt a lakk, így 3 réteg kellett, mire jó volt a fedése. Aztán pedig még 2 óra után is elkenődött némelyik körmömön, alig akart megszáradni. De miután kijavítottam (alig bírtam lemosni) és hagytam neki elég időt, nagyon tuti! Bírja a házimunkát is.

2020. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. márc. 26. 16:55
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos egyik sem vált be, mindegyiket ledobja 1-2 nap alatt. Most úgy tart egy hétig, hogy alatta körmös által készített cucc van, valami top coat, UV-ra szárad. Most én is Moyrát vettem, de ez kb addig fog tartani, amíg a top coat lakk le nem nől, aztán ha vége a járványnak, újra géllakkoztatok.
2020. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Essence meg a Catrice nekem baromira bevált. Az első 500, a másik 8-900 ft körül van, kb másfél hétig tökéletesen néznek ki a körmeim, de akkor is csak a lenövés miatt szoktam lemosni és újrafesteni. (Gyorsan nő a körmöm) 2 rétegben szoktam felkenni. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy nem főzök, meg nem mosogatok, úgy lehet rövidebb idő alatt lejönne.
2020. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem jobban a matt színű lakok az essenctol meg talán a catrice, de a csillogós lakok nálam mindig tovább bírják
2020. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Orly, Catrice, Rimmel, Essence


És felteszek a végén egy Essence-es fedőlakkot, ettől egy hétig simán kibírja.

2020. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Moyra, She és Essie
2020. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!