Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van helix és tragus...

Akinek van helix és tragus pc-je, az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Van tragusom és 5 fülbevalóm. Szeretnék a másik fülembe 2 db helixet. Jobban fáj a helix?

Elég vastag a porc a fülemben. Szuratni szeretném. :)

A tragusom az nagyon fájt, de csak azért mert előtte volt már szurva, és a gyógyult heget sérthette szuraskor. :) előre is köszönöm!



2020. ápr. 9. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van tragusom, és több helixem is. Illetve más piercingem is van porcban. A helixek voltak a legrosszabbak, a szúrás és a gyógyulás is. Viszont az se volt vészes, de az volt a legrosszabb. De nyilván kibírható.
2020. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, hogy már megcsináltattad-e, de valakinek biztos hasznos lesz ez a válasz. A helix szúrása nem fáj jobban, mint például egy fülcimpába való szúrás, talán picit kellemetlenebb. A gyógyulás viszont sokkal fájdalmasabb (nekem legalábbis), mint a tragusé. Személy szerint jobban féltem a tragustól, de az egyáltalán nem fájt. Arra vigyázz, hogy véletlenül se aludj rajta, mert eléggé fáj. Mindenképpen egyenes ékszert tegyél/tetess bele, amíg gyógyul, mert karikával rosszabb (tapasztalat).
2020. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még nem mertem megcsináltatni, nem is volt lehetőségem a vírus alatt. De majd nemsokára. 😊
2020. jún. 14. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!