Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akarok köldökpiercinget...

Most akarok köldökpiercinget szúratni, SOS tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva mennék köldökpiercinget csináltatni, nagyon utánanéztem a kezelésnek, és tudom hogy nem kéne nyáron de én nagyon szeretnék most. Erről mit gondoltok mi a tapasztalat? Van aki nyár elején csináltatta? Le tudná irni a tapasztalatot? Illetve azt szeretném még kérdezni, hogy ha egy népszerű, megbízhatónak tűnő szalonban csináltatom, akkor mennyi az esélye hogy baj lesz vele? Most nagyon kétségbe estem mert olvasgattam oldalakat és véleményeket, igaz a fele kommentet olyanok írták akik nem gondolták át teljesen az egésznek a következményeit és feltételeit, de most kissé félve gondolkodom a dologról. Az igaz hogy 3 hónapig nem edzhetek? Aki az invictusban csinaltatta volt akinek elfertozodott vagy baj lett vele? Bocsi, hogyha érthetetlen de szükségem van aktuális tapasztalatokra.

2020. máj. 25. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En telen csinaltattam. Mindenféle apolot(amit ott ajanlottak gelt, azt is vettem +fertorlenito sprayt, betadin stb.) megis fel ev minimum volt mire begyogyult. Neha most beleakadok
2020. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elso vagyok, bocsi sikeresen elkuldtem gepeles kozben.

Szoval nemelyik nadrag pont iritalja ules kozben stb. En a strand, napozás miatt nem most vagnek bele. Melegben nagyobb az esély a gyulladasra is. A szalonban azert remélhetőleg nem kapsz el semmit,ezen ne aggodj, de utána is beletud menni a "kosz", ezert kell vigyázzni rá. 3 honap azert soknak tunik arra, hogy ne edz. Hasi mutetem utan is 6 hettel mar jol voltam. Ez egy pici seb, inkabb a strandvize tud veszélyes lenni sztem. De mivel eldontotted,tartsd be amit mondanak es viseld egeszseggel:)

2020. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nagy segitseg😘
2020. máj. 26. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Én végig csak octenispettel fújtam, szinte az elejétől zuhanyoztam rendesen (érte minden, csak jól leöblítettem) mert nem volt kedvem macerázni. Soha nem gyulladt be, kb egy-két hónap után már semmi baja nem volt, most négy hónapja van meg és teljesen gyógyult, pedig mindig magas derekú nadrágot hordok, ami viszonylag dörzsöli, de nem akad bele semmibe. Igaz, én csak mostanában fogok edzeni járni megint, (nem emiatt) de szerintem már akár egy hónap után is lehet, ha úgy érzi az ember h nem faj, okes és előtte utána fertőtleníted. Rengeteget számít a szalon és a profi piercer. Én Davidnal csinaltattam a corvinnal levő szalonban (most vhogy nem jut eszembe a neve:D) megéri több pénzt áldozni rá, mert utána szinte problémamentes. Persze nyilván emberfuggo ez is. Én őszintén szólva simán megcsinaltatnam most nyáron is, egyrészt eléggé esős, szeles az idő egyelőre, nincs az a nagy meleg..csak annyi, hogy oda kell rá figyelni, foglalkozni kell vele és ápolni, másrészt annyi atrocitás télen is éri (ruhák, nem szellőzik stb) szóval nem akarnám emiatt pc nélkül tölteni a nyarat, de ez csak én vagyok:D
2020. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az invictus is jónak tűnik számomra, szerintem ott lehet bizalommal csináltatni
2020. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a részletes választ😘

Két hete kilövettem és még piros és fáj picit de jobb mint egy hete

2020. jún. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!