Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bedagadt a fülem a hélix pcm...

Bedagadt a fülem a hélix pcm körül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nem friss, decemberben volt három éve, hogy megvan. Ha ez számít, anno lövetve lett, mivel akkoriban nagyon féltem a tűktől, nem tudom, hogy ennek lehet-e köze a problémámhoz.

Augusztus óta dagad be néha, de nem volt vészes, mindig lekezeltem. Használtam tetrán kenőcsöt, bepanthent és gyógyszertári hidrogénperoxidot is. Igazából az első és az utolsó az, ami nagyon jó volt rá. Most viszont nagyon durva. Ha lentebb megy valószínűleg kiveszem belőle a fülbevalót, viszont amíg akkora, mint egy nagyobb borsó, nem merek belenyúlni. Eddig mindig lentebb ment pár nap után, de most nagyobb, most távolról is látszik, így egy kicsit aggódom.

Fémalergia biztos nem lehet, mivel orvosi fém van benne, illetve amikor rozsdamentes acél vagy ezüst volt benne, azokkal sem volt gond.


Szóval szerintetek mit csináljak vele, azon kívül, mint amit leírtam? Illetve szerintetek mi lehet a baj?


És még egy kicsit buta kérdés. Van itthon aloe vera növényem. Ha a leveléből préselek ki gélt (nem tudom mi a neve), akkor az használna valamit?



2020. jún. 3. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Vedd ki és orvos. És én nem hordanám többet.
2020. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd ki, nekem ugyanez volt, és csak úgy múlt el sajnos
2020. jún. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként próbálkozhatsz az aloe verával, de kicsit akkor is szedd ki.
2020. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem :( akkor ha kicsit lentebb megy, akkor biztonságosan ki tudom szedni rögtön ki is veszem:( max majd szúratok újat a másik fülembe
2020. jún. 4. 07:49
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, pedig már 2 éves. Csak kézmosás után érj a füledhez, és ha hajat mosol utána fertőtleníteni kell, a bepanten semmiképp nem jó rá. Próbáld a hydrogen peroxidot és az octenisept-et ezek le fogják vinni. Lehet amiatt is gyulladt mert véletlen belekaptál, beleakadt valami stb.. szerintem fújhasd az octenisept-el és ha kicsit lentebb megy akkor vedd ki kend le a hidrogén peroxiddal és tedd vissza. Persze aki nem nincs pc a fülében az azt fogja mondani hogy vedd ki mert felesleges, de ez a te döntésed!
2020. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!