Szerintetek kivetetik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy Református gimnáziumban megengedik a helix piercinget? Nem akarok vele feltűnősködni.. Csak egy pici, nagyon vékony karikát szeretnék beletenni.

Ha tegyük fel, elfogadott, akkor attól függetlenül tornaórán kivetetik, nem?



17/l



2020. jún. 22. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én katolikus gimibe járok, senkit se érdekelnek a fülpiercingek, talán minden második lánynak van is fülpiercingje. :D De sok embernek már volt septuma, meg ilyenek. Sokan belekötöttek, de végül nem vette ki egyikőjük se. Nekem 7 fülpiercingem van, sose mondott rá semmit egyik tanár se. :D


Sose vettem ki tesin.

2020. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Szóval ez nyilván most nagyon sulifüggő, de szerintem nem lesz senkinek se problémája, ha szúratsz piercinget. Ha hosszú a hajad, észre se lehet szinte venni.
2020. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen 😊
2020. jún. 22. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha a tatai refi, akkor jobb, ha kiveszed
2020. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, Tatai refi :D
2020. jún. 22. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobb, ha nem húzod ki a gyufát. XD
2020. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elég szigorú katolikus iskolába jártam, de a lányoknál a fülpiercingeket mindenki lekakilta. Bár az is igaz, hogy csak helixek és esetleg több fülcimpás lyukak voltak a jellemzőek. Senki nem jelent meg industriallal. Valamint szerintem egy fiúnak sem volt kilövetve a füle.

Ja, és orrpiercingje, meg hasonlója sem volt senkinek, maximum köldök. Az meg ugye nem látszik.

2020. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!