Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért akarj majd' az összes...

Miért akarj majd' az összes lány még több lyukat a fülébe?

Figyelt kérdés
Én ugyan fiú vagyok, de nekem nem tetszik, hogy össze-vissza van tűzdelve mindennel, ez a plusz fülbevaló pedig olyan fölösleges dolog...
2010. aug. 2. 00:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt összesen 5,de aztán kiszedtem és hagytam,hogy beforrjanak a lyukak.

Elején nagyon tetszett,de nagyon elment tőle a kedvem,mikor elmentem új suliba és majdnem minden 2. lánynak tele volt szurkálva a füle.

Most inkább valami nagy fülbevalókat hordok,persze nem mindig,de szinte mindig van valami a fülemben én ettől érzem jól magam.

2010. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na, erről beszélek, mint az utolsó is írta, hogy ez már egyáltalán nem egyedi vagy hogy mondjam, hanem szinte mindenkinek van "csak úgy" alapon...
2010. aug. 2. 11:02
 13/20 anonim ***** válasza:

ennyi erővel azt is kérdezhetnénk, hogy egy minek? nekem pl. 2-2 van, és azért csináltattam (már nagyon régen), mert van két pár nagyon kedves fülbevalóm, az egyik pár örökség egy olyan embertől, akit nagyon szerettem, a másikat meg már nagyon régóta szeretem és nagyon jól összepasszolnak. egyszerre akartam őket hordani :)

nem a divat vezérelt (sose érdekelt igzán)

2010. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1o.23 vagyok


Ha megnézed a mai világba mi egyedi?Amikor nekem előszőr plusszba volt lukasztva nem volt minden második csajnak.Én már nagyon megszoktam úgymond hozzámnőttek.A kevesebb néha több ... azt szokták mondani,de ha ízléses az összhatás akkor miért is ne ?Ha akarsz választhatsz magadnak fülbevaló nélküli lányt is,de szerintem ez a fülbevalós dolog eléggé mellékes.

2010. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok ....

Nem a divat után kell menni állandóan ... ha az illetőnek tetszik akkor nincs gond, elhiheted h lesz*rja hogy más mit gondol ... nekem 15 db van összesen a fülemben, magamnak szúrtam,m és NEKEM tetszik, Saját kezem által lettek, és eddig mindenki csak dicsérte ... de mondom ízlések és pofonok ... neked ez nem tetszik, valakinek meg te. Ilyen az élet, nem lehet mindenki egyforma.

2010. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem 13éves korom óta van 3 lyuk a füleimbe(most az egyikbe 5 a másikba 3)

És az az őszinte véleményem, hogy ha nem tetszik nem nézed...

Nekem meg nem tetszenek a kis piperkőc búza gyerekek, akik diszkót hallgatnak meg kristályfülbevalójuk van meg zselézett wckefe hajuk... Nem tetszik, nem nézem.

17L

2010. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem alkalmazom a "nem tetszik és nem nézem" módszert, csak érdekelt, hogy mégis mi lehet ennek az oka. Köszönöm a válaszokat ;)
2010. aug. 2. 13:30
 18/20 anonim ***** válasza:
egyetértek Veled. :)
2010. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mert mind engem utánoz.....:D
2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amikor ennyi idős voltam,akkoriban "polgárpukkasztás" címen szúrkáltuk magunkat,nagy része azóta is megvan.
2010. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!