Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz, hogy egy 20...

Szerintetek gáz, hogy egy 20 év fölötti lány sosem sminkel, nem is tud egyáltalán?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy!

Bár több ilyen lány lenne! <3

2020. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nálam ez pont, hogy előny! Én kifejezetten örülnék ha egy ilyen lány lenne a szerelmem :)


23F

2020. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz, de nem is mondanám pozitív tulajdonságnak. Ha neked így jó akkor ennyi. Kit érdekel :)
2020. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem gáz, ha nem szeretnél és nincs is rá szükséged akkor miért sminkelnél csak azért mert mindenki más is sminkel?
2020. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező! Öszinte leszek veled egy olyan lánynak mint én aki él hall a sminkekért, annak elképzelhetetlen hogy egy lányt ez ne érdekeljen ne szeresse csinálni, de persze mások vagyunk az élet bármely területén öltözkódés,smink, frizura, hobbik stb.

Ha te nem szeretsz,nem tudsz, és nem is izgat hogy megtanuld otthon gyakorlással, akkor hagyd :) ne más lányok miatt akarj sminkelni, ebben is vannak pozitív dolgok, pl rengeteg pénzt tudsz sporolni ezáltal mert a drogériás sminkek is drágultak elég szépen konkret 6 smink terméket vettem és vagy 40 ezer felletti ár jött ki sok kicsi sokra megy alapon :D de igyis összejött az ár, szóval sporolni ezen kőkeményen tudsz elég drága hobbi a smink, hacsak nem 100 forintosbol veszed, vagy valami gagyi boltba ami silány, engem érdekel mit kenek a bórömre, lány vagyok hát ki is használom ami a csajságal jár ;)

2020. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 norbertbacsi válasza:
73%
Inkább ne sminkelj mint, hogy túlzásba vidd! Szebb egy smink nélküli lány, mint egy olyan, aki festékszóróval sminkel...
2020. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos manapság szinte senki nem tud sminkelni. A smink eredeti célja az volt, hogy kiemelje, amit ki kell, és elrejtse az esetleges durva hibákat. Ezzel szemben ma mindenki mindenhova felkeni a vakolatot, és azt hiszi, hogy az sminkelés.
2020. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz egyáltalán. Én is bátran elindulok a feleségemmel esőben is, nem fog szétfolyni az arca. Ő 30 éves és nem sminkel. De,,, az aki szép, az reggel is szép... Én szeretem ha egy nő természetesen tud szép lenni. Akire kell vakolat, őket csak sajnálni tudom..
2020. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom gáznak. Csináld, ahogyan a szíved diktálja.
2020. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Inkább azt tartom gáznak, ha kötelező jelleggel sminkeli magát valaki. Én pl van hogy kenek magamra valamit, de van hogy nem. Nálam ez időszakos. Mikor milyen kedvem van.


26/N

2020. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!