Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Észrevettétek, hogy januártól...

Észrevettétek, hogy januártól mennyire elszálltak a parfümárak a Douglas-ben?

Figyelt kérdés

Bulgari Omnia Coral-t szeretnék venni, a 65 ml 35 ezer Ft-ba kerül. A spanyol Douglas oldalán ugyanez a kiszerelés 47 Euro, a Sephorába 52 Euro. (kb 17.000,- Ft).

Ti értitek ezt?



2021. jan. 18. 13:23
 1/8 anonim válasza:
0%
És?
2021. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit és? Szerintem ez felháborító, hogy a magyarokat ilyen gusztustalanul lehúzzák míg más európai országban ennyivel olcsóbban adják ugyanazt. Szerintem erre nem lehet magyarázat a szállítás stb. Európán belül nem lehetne ekkora különbség. Lehet, hogy hülye vagyok, de nagyon felhúztam magam ezen.
2021. jan. 18. 14:07
 3/8 anonim válasza:
0%
Akkor vegyél be egy xanaxot és kapcsold be a spektrumot.
2021. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
AFA
2021. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak a Douglasben, hanem sok ruhaboltban is észrevettem ezt. A Reserved pl. pár éve olyan árakkal ment mint a Sinsay most meg már 5-10ezer alatt semmit nem kapni ott nagyon.
2021. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Mindenhol árat szoktak emelni év elején.

Nálunk van az egész világon a legmagasabb Áfa, nem a Douglas hibája. Lehet menni reklamálni Viktorhoz.

2021. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

mindenhol ez van, nem csak a Douglasban (azért írom, hogy -ban, és nem -ben, mert duglasznak ejtik, nem dáglesznek. - bocs, nem okoskodni akarok, de engem meg ez zavar :)) )


szóval Magyarországon sok minden vagy kicsivel vagy sokkal drágább, mint nyugatabbra, és nem mindig az ÁFA miatt. én is felháborítónak tartom - néha még akkor is jobban jársz, ha külföldről rendeled az adott dolgot. szomorú ez.

2021. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet, hogy az áfa is közrejátszik, de azért itt valami más is van, hogy dupla annyiba kerül.
2021. jan. 21. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!