Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercinget szeretnék...

Orr piercinget szeretnék szúrattatni. Nem lesz zavaró a maszk miatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék orr piercinget, viszont nem tudom, hogy kényelmetlen lesz-e maszk miatt, vagy esetleg kiránthatja-e amikor leveszem, esetleg bele akad
2021. febr. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nekem már 1 éve van orr piercingem. Egy pici bogyóm van, nem tudom te milyet szeretnél, de engem nem zavar. Soha nem akadt bele a maszkomba. Viszon arc mosás után nagyon sokszor rántottam ki a türülközővel. 😊

2021. febr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most először bogyót szeretnék, pici kővel. Szeretnél, csak nem tudom, hogy nem-e fog zavarni, nem-e fog fájni ha maszkot veszek fel.
2021. febr. 4. 09:45
 3/12 A kérdező kommentje:

Ilyet szeretnék:

[link]

2021. febr. 4. 09:54
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem fog problémát okozni. Kenni kell tetrán kenőccsel és be sem gyullad. Nekem egyszer sem gyulladt be az orrom, de nem vagyunk egyformák.

De ezeket a piercinges is elfogja mondani.

Először nem ilyen lesz az orrodban, ha löveted hanem egy fülbevaló, aminek hegyes a vége. (nekem lőtték)

Az talán zavaró, de nem vészes.

Szúrásnál nem tudom, hogy piercinget dugnak-e be egyből.

2021. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lövetni fogom. Betadinos oldattal is lehet, vagy csak a Tetran a jó?
2021. febr. 4. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

A tetran gyulladás csökkentő, mindig azt használtam minden piercingemre és nekem bevállt. Soha nem volt gondom gyulladásra.

Betadinnal nem is próbálkoztam, mert nekem jó volt így.

2021. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🤗
2021. febr. 4. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
kerlek szepen, a magad erdekeben ne lovesd 🙏😖
2021. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lövessem? 🤷🏻
2021. febr. 7. 07:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

artalmas a pisztoly, hogyha szuratod az sokkal kimeletesebb, pontosabb es gyorsabban gyogyul :)

es hidd el, a loves es a szuras is egy pillanat, a szuras pedig semmivel sem faj jobban 😌

plusz gondolj bele, pisztollyal egy viszonylag tok „tompa” ekszert tolnak at erovel az orrodon, a tuvel (ami meg egy tu, erre lett kitalalva, ilyennel vesznek vert is pl) pedig csak konnyeden atszurjak az orrodat 🤷‍♀️ nekem valahogy szimpatikusabb az utobbi verzio, de persze tied a dontes, en csak gondoltam szolok, mert jot akarok neked 😊

sok sikert a piercingedhez, jo gyogyulast 😊

2021. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!