Industrial piercing?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Jövő hónapban megyek industrial piercinget csináltatni és szeretnélek titeket megkérni arra,hogyha van valami tanácsotok számomra azt kérlek írjátok le. Tényleg annyira fájdalmas mint azt mondják? Gyógyulása akár 1évbe is beletelhet? Válaszaitokat előre is köszönöm.^.^

2021. febr. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen, nekem maradanó keloidok lettek tőle.


Ha a két luk kicsit is eltérő szögben van, sose gyógyul be. 1 évig nem fogsz azon az oldalon aludni.


Eleve a fül felső része nehezen gyógyul.

2021. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, egyetértek az elsővel. Nekem 1 év és 2 hónap után dobta ki a fülem a külső lyuknál pedig profi csinálta, csak a fülem nem bírta a feszültséget. Készülj fel rá hogy a szúrás utáni 1 hétben nagyon fájni fog ha valami hozzáér, hajmosáskor, öltözéskor fokozottan figyelj rá amíg ki nem alakul hozzá a piercing-reflex hogy automatikusan figyeled. Ha fested a hajad, akkor arra a füledre húzz rá egy levágott nejlonzacsi sarkát, ez az első pár hajmosáskor is érdemes. Az ékszert az első évben ne cseréld, lehetőleg titánt rakass be.
2021. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszaitokat. Vadhús tényleg kialakulhat? Pontosan mi az?
2021. febr. 18. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A keloid az más. az az amikor egy seb túlgyógyul és egyetlen piercingtől hatalmas gubók keletkeznek.


[link]


[link]

2021. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem már megvan lassan 2 éve, de mai napig emlékszem a fájdalomra amit a fenti lyuknál éreztem. Valóban sokáig fáj szúrás után, és a hosszú ékszer miatt szívás is, de azt ki lehet cserélni pár hét múlva. Az alvásról nem tudok nyilatkozni, legalábbis nekem már olyan másfél hét után nem volt borzalmas ráfeküdni.

Szerintem csináltasd meg bátran, ha tetszik, a fájdalom el fog múlni és lesz egy szép piercinged. :)

2021. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!