Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő után lehet ráfeküdn...

Mennyi idő után lehet ráfeküdni/aludni az industrial piercinggel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónap körül
2020. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Érezni fogod,hogy mikor nem fáj már. A valós gyógyulási ideje 6 hónap-1 év.

De nekem pl 2 hét után már egyáltalán nem fájt, mondjuk én szúrásnál is csak az első lyukat éreztem picit.

Nyilván nem direkt feküdtem rá, de reggel úgy ébredtem néha már az első hét után is. 1 hónapja van meg, már direktben is alszok azon az oldalamon. Kezelni kezelem még mindig pár óránként Octenisepttel és az ékszercserével mindenképpen kivárom a fél évet. Számomra a hajmosás problémás egy kicsit.

2020. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jo pár hónap, nekem már lassan 2honapos megpróbáltam rajta alduni és bedagadt Szvl hanyagolom a rajta alvást.
2020. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hete van meg de már simán tudok rajta aludni. Szerintem ez ember fuggo.
2020. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, nekem 3honapja van meg rendesen kezelem 1xvadhus is not ra elege érzékeny már viszonylag szép de meg érzékeny forgatni tudom meg huzzogatni:))
2020. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!