Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Végzős tablófotózáshoz mentete...

Végzős tablófotózáshoz mentetek sminkeshez?

Figyelt kérdés
Szallagtűzés alkalmából édesanyám kérésére elmentem fodrászhoz meg sminkeshez is, de mindkettő nagy csalódást okozott nekem és az ünnepség előtt kellett rendbetennem a dolgokat. A göndör hajamat szénakazallá fésülték meg szárították, a sminkem meg annyira mű lett, úgy néztem ki, mint Britney Spears. xdd Mondtam, hogy biztosan nem fogok elmenni tablófotózás előtt, mert jól sminkelek és a hajamat is tudom már kezelni, hogy szép legyen, de anyám hallani sem akar erről és nem érti, hogy mi bajom volt a szallagtűzős sminkkel. Kiabál velem mindig, mikor elmondom, hogy majd én elintézek mindent, szerinte ez nem rólam szól, hanem róluk. Én viszont nem akarok olyan sminkkel és hajjal szerepelni a képeken, ami nekem nem tetszik és nem én vagyok. Mit gondoltok? Tényleg muszáj elmennem?

2021. ápr. 7. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy muszáj

Nekem sminkem se volt

2021. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
anyadnak megis mi koze ehhez? plane ha jol sminkelsz es meg tudod oldani magadnak. ervelj azzal, hogy azt a penzt mas, ertelmesebb dolgokra is el lehet kolteni.
2021. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne menj ha nem akarod,anyád meg kapja be ha ennyire idióta ez nem róla szól hanem rólad.
2021. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki, hogy neki már volt tablója, oda úgy kente ki magát ahogy akarta. Te meg a sajátodra fogod úgy, ahogy akarod.

Tessék határozottnak lenni.

2021. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy magad jobban meg tudod oldani, akkor ne menj. Egyáltalán nem kötelező vagy muszáj, ez mindenkinek a saját döntése.

Én voltam sminkesnél a tablófotózáskor, mert csak nagyon alap szinten sminkeltem magam és úgy voltam vele, hogy egy sminkes mégis jobban ért hozzá, tudja mi hogyan látszódik majd a képeken, mi áll jobban, több terméke van, szebb lesz stb. Nekem végül jól is sikerült a smink és a képek is szépek letten, úgyhogy nem bántam meg. Viszont a fodrásszal én is úgy jártam a szalagtűzőmkor ahogyan te, nagyon csúnya lett a hajam és még gyorsan nekem kellett akkor újra megcsinálni előtte. Úgyhogy a fotózásra inkább már magam csináltam a hajam.

2021. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én magamat sminkeltem ki anno tablóhoz, mondjuk én elég jól tudok sminkelni.

De amúgy meg teljesen felesleges, úgyis szétretusálják az egészet. Szalagavató más, az mégiscsak egyfajta bál, szép ruha, stb.

2021. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy muszáj.

15 éves korom óta sminkelek, ráadásul elég szépen, nem mentem el sminkeshez mert magamnak is meg tudtam csinálni. A hajamat begöndörítettem, ezért is felesleges lett volna elmenni fodrászhoz.

2021. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mentem, neked sem kell. Édesanyád ne rajtad élje ki azt, amire neki nem volt lehetősége.
2021. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarod, akkor semmiképp ne engedj neki!

Ha most engedsz, és elmész sminkeshez, akkor előbb-utóbb az egész életedet irányítani akarja.


Ha nem tetszik a végeredmény, akkor pláne ne. Szerintem ennyi idősen tudsz úgy sminkelni, hogy szép legyen.

2021. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Talán púdert raktam fel magamnak hogy ne csillogjon az arcom, de ennyi.
2021. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!