Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit érdemes tudni, mielőtt...

Mit érdemes tudni, mielőtt fül piercinget csináltatnék? 19/F

Figyelt kérdés

Isteni sugallat jött rám, hogy nekem kellene fül piercing (lejjebb, hogy milyet szeretnék), mert borzasztóan jól néz ki. Viszont annyi a probléma, hogy nekem se fülbevalóm, se semmilyen piercingem (fülpiercingen kívül más nagyon nem is tetszik) nem volt még soha. Hallottam, hogy elég macerás tud lenni, gennyesedhet, vadhús, stb. Továbbá attól is tartok, hogy mivel még a fülem sem volt soha kilőve, hogy nem-e lenne túl vastag egy ilyen, nem-e okozna problémákat, mennyire fájna, stb. (Tényleg teljesen fogykos vagyok, ha piercingekről van szó.) Szóval a lényeg nagyjából az lenne, hogy előtte érdemes-e valamit elvégezni, mennyire fáj közben és utána milyen problémák léphetnek fel, hogyan kell kezelni és az is érdeklne továbbá, hogy nem-e probléma az, ha ez az első, hogy a fülem lyukasztva lenne.

Előre is köszönök minden választ!

[link] (A lánc és az ajakpiercing(?) nélkül, csak a fülben lévő 4 darabról lenne szó)



2021. okt. 5. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem lőnek, hanem szúrnak* bocsi
2022. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A helix lesz a problémásabb, van akinek sose gyógyul meg, ki kell szedetni.
2022. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!