Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, tudnátok segíteni,...

Csajok, tudnátok segíteni, hogy milyen parfümöt vegyek? (pasi vagyok)

Figyelt kérdés

Első sorba bocsi, ha rossz topikba írtam.

Nos, olyan problémám van, hogy egyszerűen nem találok jó parfümöt magamnak. Olyant szeretnék venni ami tetszik a csajoknak. Szóval ha elmegyek egy csaj mellet vagy találkozok egy csajjal akkor Ő(k) kellemes illatot érezzenek. Azért sem tudok én jó parfümöt választani mert ha bemegyek egy csajos helyre pl DM vagy Rossmann-ba Akkor secus csávó mindig arra ólálkodik mellettem és az csak idegesít és hirtelen döntenék tuti rosszul. Próbáltam már Olcsóbb helyen ott gagyik vannak. Ha rendes drgériában megyek 3-4 illatot megszagolok onnantól már fantom szagokat érzek és már azt se tudom milyen. Pont így jártam utoljára hogy az üzletben vettem egy parfümöt ott még jó illata volt haza hoztam és iszonyatosan rossz illatú volt.

És arra gondoltam, hogy ha nektek van kedvenc parfüm amit szívesen szagolnátok (szebben fogalmazva éreznétek) egy pasin akkor legyetek szívesek tippeket adni milyen márkát, konkrét terméket vegyek.

Árba kb 8-12 ezer forintra gondoltam.

Válaszokat előre is kösz!



2021. nov. 29. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Ebben az árkategóriában ezek jutottak eszembe.

2021. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bvlgari osszes ferfi illata szinte izleses:

A kerek fekete humirozottuveges .

Blanc eau de cologne ezust kupakos



Givenchy : gentleman sarga szinu a folyadek benne


Ezeknel olcsobb parfumot ne vegyel,mert nem lehet erezni. Rossmann stb-ben nincs jo aron.

Notino stb mas okdalrol rendelem a noieket en is magamnak.

2021. nov. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. nov. 30. 05:08
 4/7 Ibw4x válasza:
Én La Rive Black Creeket használok isteni
2021. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cuba gold, vagy Cuba brown. Nagyon kellemes illatok, es valoban kedvezö arban. Online a notino -n lehet venni, mashol nem tudom, hol.
2021. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Carolina Herrera Bad Boy
2021. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Armaf Club de Nuit intense, JPG Ultra Male.
2021. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!