Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A youtuberek azt a milliónyi...

A youtuberek azt a milliónyi sminket,amiket kipróbálnak (pl. mrs plushy) hogyan használják ? mikor kb 1 év a szavatossága egy szemhéjpúder palettáknak, nekik meg van vagy 100

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szponzortermék, ingyen kapják. Nem az a céljuk, hogy elhasználják, kihasználják.

De pl. barátnőm nagyon sokat emiatt direkt ki sem bont, hanem nyereményjátékoknál, sorsolásoknál felhasználja és odaadja a nézőknek, szavazóknak.


A márkásabb, high end termékeknek pedig több a szavidejük. Pl. nekem a Dior palettáim több, mint 1 éve megvannak, de kitűnő állapotban van mind. Ez a szavidő amúgy pedig nem azt jelenti, hogy 1 év után használhatatlan a termék, hanem hogy "best before...". Tehát a gyártó 1 évre teszi azt az időpontot, ameddig tökéletes állapotban van.

2021. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én 5 évig is elhasználgatok egy palettát,csak nem büszkélkedek vele kedves 2-es :P


de mert szted mennyi a szav.idő?

2021. dec. 18. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Neki azért fizetnek, hogy kipróbálja, aztán kuka. Biztos van 1-2 ami megtetszik azt használja, de a szponzor termékek 99%-a hulladék. Csak muszáj jót mondani róla mert arra fizetnek be.
2021. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Alapozot es szemspiralt nem hasznalok evekig, bar ezek el is fogynak hamar a napi sminkeles mellett. Palettakat nem cserelgetek gyakran viszont, de semmi bajom nem volt meg toluk :D


Egyebkent termeszetesen nem hasznaljak, legalabbis mindet biztos nem, hiszen az lehetetlen. Kapnak egy munkat, reklamozzak ezerrel a termeket, de szerintem biztos van olyan, aki meg csak ki sem probalta es ugy adja be a kozonsegnek, hogy o mekkora rajongoja az adott termeknek. Jaja, inkabb a penznek :D

Egyebkent en rengetegszer lattam mar facebook-os csoportokban, hogy szponzor cuccokat arulnak penzert a nagy influencerek ugy, hogy elotte 1 nappal reklamoztak :D Na ez a szanalmas szerintem. Adja akkor inkabb ajandekba rokonnak vagy nem tudom kinek, ha mar alapbol a termeket ingyen kapta+kapott penzt a reklamert is es akkor meg ez se eleg, el is akarja adni, mert meg tobb penz kell.

2021. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Három bőrt lehúz róla.

1 haul

2 termékteszt

3 decluttering


A fogyasztói társadalom szépsége a rengeteg teljesen felesleges hulladék.

2021. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!