Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket vegyek...

Milyen sminkeket vegyek bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyanok kellenénk amiket be lehet szerezni a Dm-ben vagy a Rossman-ban. Leírom mik kellenek és ha valakinek eszébe jut rá valami ami neki már bevált akkor válaszoljon légyszi <3


Highlihter

Szemhéjpuder paletta (világos és sötét barna/fekete)

Pirosító

Szemceruza (barna vagy fekete, fehér ) puha vagy kemény? nem értem a különbséget

Bronzosító (igazából bronzosítót lehet nem fogok venni)

Kontúr paletta

Matt rúzs/szájfény

Szájceruza

Szempilla göndörítő

Primer

Fényvédő


Esetleg ha még valamit szerintetek jó volna hogyha vennék írjátok le.

Köszi :)



2021. máj. 3. 10:11
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Amire pénzed van és ami megtetszik.

A sminkcuccok annyira egyéni preferencia kérdése, ami másnak bejön, lehet, neked nm fog tetszeni.

Menj fel a krémmániára és ott nézelődj, szerintem ott több véleményt fogsz olvasni, mint itt.

2021. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Maybelline Mastrerchrome highlightereket dicsérik.

Essence paletták közt vannak nagyon jók, de változó a minőség, nézz utána Krémmánián az adott terméknek amit kinéztél! A Revolution palettákat is sokan dicsérik, én pl utálom őket.

Pirosító: Az Essence nem tartós. Most a Rival Loves Me krémpirosító stickjéről beszél mindenki, de szerintem elég sok jó drogériás pirosító van, nézz ki egyet, aztán olvass utána krémmánián.

Szemceruza: Essence Kajal Pencil, 350 forint, nekem az 5000 Ft-os ceruzámat is lekörözte.

Physicians Formula Butter Bronzer/Lovely Chocolate Bronzer/Maybelline City Bronzer, sok jó drogériás bronzosító van.

Kontúr paletta: Revolution szerintem elég jó. Max Factor a legrosszabb, amit valaha próbáltam, az Essence/Trend it Up/Alverde pedig nem tartós.

Matt rúzs: Maybelline Supertsay matt rúzsok, Vivienne Sabo folyékony rúzsok, Maybelline Lifter Gloss/Essence szájfény, sok jó drogériás ajaktermék van, de ezek a legnépszerűbbek.

Essence szájceruzái mind jók.

Szempillagöndörítőt csak válassz egyet, ami szimpatikus. Nem nagyon van választék.

Primer...milyen primer? Hidratáló? Mattító? Pórusfeltöltő? Esetleg színkorrekciós? A Maybelline primerei nagyon jók, ott válogass.

Szempillaspirálod van? Alapozód/BB krémed? Mert ha szemsminket készítesz, ahhoz alap a spirál, ha pedig primert használsz, akkor egy alapozó. Maybelline/Essence spirálok nagyon jók, és a Bourjois BB krém is. L'Oréal True Match alapozót dicsérik még rengetegen. Ha már arcsminket készítesz, akkor azt le kell fixálnod púderrel. Bourjois/Rimmel nagyon jó.

Arcápolás:

Fényvédő: Eucerin/La Roche Posay a gyógyszertárakból, ha neked mindenképp drogériás kell, akkor a DM-ből a Sundance jó és olcsó.

Ha sminkelsz, azt le kell mosnod. Micellás víz (pl. rózsaszín Garnier) este, aztán egy géles/olajos arctisztító. Patikából nagyon jó a CeraVe, de drogériákban is van rengeteg.

Illetve egy hidratálókrém sem árt.

2021. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!