Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő megtanulni sminkeln...

Mennyi idő megtanulni sminkelni? Ekkkora béna csak én vagyok?😟🤯

Figyelt kérdés

Én országos kézműves versenyekre járok, elmondhatom, hogy van kézügyességem. Na de a smink....egy szép kihúzás nem sikerül, borzalom. Hogy kell csinálni?🤭🥶

Van fent pár videó, de sehogy sem sikerült. Fekete cseruzával akarom kihúzni, de még alul is ahogy csinálom nem a tövében sikerül meghúzni, hanem jóval alatta ami nem szép. Ha közel próbálom nyomni a szememhez, hogy szép legyen, akkor meg szúr. Fogtam egy ecsetet tudjátok aminek ferdén le van csapva a vegé. Egy nő ezzel csinálta a natursminket a lánynak de ahhoz barna színt próbált. Ezzel úgy ahogy sikerült közel megcsinálnom elfogadhatóra, mert ugye puha és mélyen közel tudtam vele dolgozni. Ebből van fekete? És akkor olyan lenne mintha ceruzával csináltam volna. Sajnos fekete színt nem leltem a boltban.

Némely mekiben dolgozó lánynak olyan szépen ki van dolgozva, gondolom nem minden reggel mestersminkes csinálja.


2022. jan. 3. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amit a mekis lányokon látsz, az tusvonal lehet, amit nem ceruzával húznak, hanem tussal. Most szinte mindenki így csinálja meg a szemét, szerintem azt láthatod rajtuk. A ceruzát inkább a vízvonaladra használd, vagy ha füstös sminket szeretnél, a ceruzával húzott vonalat satírozd el.
2022. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Tudtok nekem olyan youtubost aki az alapoktól csinál sminkes videókat?
2022. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!