Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdő smink? Hogyan kezdjek...

Kezdő smink? Hogyan kezdjek neki? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis önbizalmat magamnak. Vannak lányok körülöttem akik szinte mindennap nagyon szép sminkben jönnek, én már be szereztem mindent ami fontos. Otthon szoktam gyakorolni, de sosem megy rendesen. Mivel még csak 1x mentem ki az utcára sminkben így lehet szégyellném magam. Nektek milyen volt az első.. Tippek, tanácsok.. Füstös szemet szoktam és cat eye-t.. de valahogy nagyon nem jó! És félek, hogy meg szólnak sőt már 1x megszólt a főnököm, pedig csak alapozó volt rajtam az első és az utolsó alkalom volt...

(Nem engedett kérdőjelet tenni)

23L



2022. jan. 28. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nehéz látatlanban segíteni. de nézz sok youtube videót hogy mit hogy csinálnak és gyakorold.

segíteni úgy tudok, ha lefotozod a sminked csukott es nyitott szemmel is, és feltoltod. akár privatban is küldheted, ha szeretnéd.


27N

2022. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Az alapozót nem igazán tudod elrontani(olyan árnyalatot kell választani amilyen a bőrszíned)

Szemöldököt tudsz szemöldökceruzával én Rossmannos (Eyebrow Rimmel Londont használok)tökjó mert csak meghúzod,aztán elsatírozod(sokat próbáltam már de ez jött be , évek óta csak ezt használom)☺️

Szempillaspirált nem igazán lehet elrontani🙂 a szemhéjtust meg gyakorolni kell....😊 Nem kell túlzásba vinni, de egy szép smink valóban jól tud mutatni✨

2022. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Biztos, hogy a kis alapozó viselése miatt szólt meg a főnököd vagy lehet csak erre gondoltál mert ilyen felénk vagy? Ne hagyd hogy ilyenért piszkáljon nem teheti meg.

Én kezdetben adott szituációra azt javaslom, hogy először kezd csak egy jó szempilla spirálozással. A szemöldököd pedig menj el rendbe tetetni kozmetikussal. Ő látni fogja mi áll jól az arc formádhoz és a hajadhoz/bőrődhöz illő színűre befesti tartóssal. Utána ennek vonalában meg tudod tanulni hogyan húzd ki helyesen a szemöldököd. Közben meg ugye elkezded a spirált és az is mindig egyre szebb lesz és már ez a két dolog ha jó, már az is sokat dob, egy addig sminktelen emberen. Én csak ezek után mennék tovább ha ezek már fixek. Még annyit akartam, hogy ha amint írod "nagyon nem jó" a cat meg a füst, akkor valószínűleg teljesen más a stílusod, más áll jól. Ne menj soha a többség után, indivídum vagy! S szívesen segítek kép alapján is mint az első is írta, ha szükséges.

2022. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

3-as vagyok nézd csak itt is csak a szemöldöke lett megcsinálva a hölgynek és mennyit dob az egész megjelenésén!:)

: [link]

2022. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem jó a link most meg már nem találom a képet...😅pill.
2022. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Úgy látszik ez egy spéci oldal ahonnan nem igazán lehet osztani egy képet pláne, de itt találtam olyan fotót amit mutatni szerettem volna:

[link]

Nem erre a laminálásra gondolok csak sima szedés-festésre már az is csodákra képes nézegess Google előtte utána szemöldök képeket. Ez tényleg sokat dob egy arcon mert megadja a keretét a szemeidnek is. Na jó éjt!:)

2022. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a segítséget. Igen, az alapozóra tett megjegyzést... inkább igazából a szempillámmal vagyok gondban ugyanis nekem nagyon lefelé áll. Egy lifting után is kb. 8 hét és ugyan olyan mintha sosem lett volna liftingem, műszempillát pedig nem bírtam... szempilla spirálal is ugyan olyan, le felé csak max. festett lesz.
2022. jan. 29. 08:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3-4-5-6 vagyok akit jól lepontoztatok.:/

Kérdező akkor erre a megoldás egy otthoni szempilla göndörítő, akár a melegítős is! Pikk-pakk megoldja a problémád de különben az egyenes pilla is szép! Szerintem van egy bája! Amin nem tudsz változtatni a külsődön tessék elfogadni és megszeretni! Plusz kipróbálhatod még némely szempilla spirállal, hogy amikor már majdnem meg van száradva, akkor az ujjaddal felíveled a pilláid, kicsit tartod és van olyan spirál amelyik megfogja! De mondom ha esetleg ezek nem válnának be, ez nem akkora probléma, sőt!:)

2022. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a vásárlás már nem is sikerült olyan jól... túl sötét alapozót vettem és túl világos korrektort....
2022. febr. 5. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ezek szerint nem fogadtad meg a tanácsom, ráadásul azt írtad már mindent beszereztél ami fontos. Na mindegy nevkeseredj el, a sötétet majd elhasználod világosabbal keverve, vagy arckrémmel, vagy szemhéjra jó lesz alapnak akár a világos korrektorral keverve...ez utóbbi pedig satírozva még teljesen jó lehet szemkörnyékre... De mondom véleményem szerint ne ezzel kezdj. Ha eddig nem használtál egyáltalán sminket akkor amúgy is kétlem, hogy annyira fontos lenne az az alapozó.:)
2022. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!