Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek mi a véleménye a köldök...

Kinek mi a véleménye a köldök pc-ről?

Figyelt kérdés
Már van 8 piercingem, a köldök lenne a 9. piercingem. Van nostril (az orrom oldalában) piercingem, azt szinte meg sem éreztem amikor szúrták, pedig sokan azt mondták hogy az az egyik legfájdalmasabb. Érdekelnének a személyen tapasztalaitok, kinek mennyire fájt, mennyi idő volt a gyógyulás stb :)

2022. márc. 24. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A szemöldök pc jobban tetszik.
2022. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiúként bejön a lányokon, kivéve a csüngős fajtát, az szerintem már sok.
2022. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van régóta, szeretem.:)

A szúrás nem volt vészes, előtte rátettek valami műanyag csipesz szerű dolgot, hogy kifeszítse a bőrt.. Na az jobban fájt mint maga a szúrás! Már kb 10 éve csináltattam szóval nem emlékszek pontosan, de szerintem max 1 hónap volt a gyógyulási idő. Akkor figyelni kell rá hogy ne vegyél szűkebb magas derekú nadrágot mert nyomja és fáj/begyullad tőle, illetve törölközésre érdemes odafigyelni, könnyen be tud akadni. Ja meg a hason alvás, azt inkább ne, főleg ha mozgolódsz is álmodban. Viszonylag könnyen meg gyorsan gyógyul, mert itt nincsen porc.

2022. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!