Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud-e esetleg jó...

Valaki tud-e esetleg jó fekete drogériás szemceruzát? És mit gondoltok a Nyx márkáról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem most nagyon bevált az Essence Kajal Pencil fekete szemceruza. Ez a DM-ben 350 Ft.

Hosszantartó.

2022. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

A Pupa ceruzái elég jók. Bár nem kifejezetten drogériás, de árban tulajdonképpen ugyanott van, több fővárosi plázában is van már üzletük.

NYX szemceruzát nem próbáltam még, ajakceruzából viszont van pár, azokat nagyon szeretem, mert tényleg tartósak, annak ellenére, hogy nem annyira krémesek, mint pl. egy Kylie.

Vegyes márkának mondanám a NYX-et. Vannak rendkívül jól sikerült termékeik, amiket napi szinten használok, mint a Soft Matte Lip Cream vagy az ajakceruzák. Nagyon kíváncsi vagyok az Epic Ink Linerre is. Viszont volt, ami egyáltalán nem jött be, felesleges pénzkidobás volt.

2022. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Catrice.
2022. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyx epic wear liner stick... ez a legtökéletesebb szemceruza a világon minden túlzás nélkül! Egész nap tart, nem kenődik, intenzívek a színek. Nézz szét krémmánián, ott minden termékről vannak fent vélemények, ez segíthet dönteni.
2022. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!