Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csúnya, ha alapozó nélkül...

Csúnya, ha alapozó nélkül sminkelem ki magam?

Figyelt kérdés

Szeplős vagyok, egyenletlen az arcbőröm.

Alkalomra sminkelném ki magam, utálom magamon az alapozót, bb krémet, annyira természetellenesnek hat, hiába viszem fel szépen. Petyhüdt a bőröm, azért is furcsa..

Gáz, ha tökéletlen arcbőr mellett sminkelem magam?


2022. ápr. 2. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csúnya. Én is szeplős vagyok, de imádom, ezért nem használok hasonlót. A bőrhibákra pedig korrektort teszek, így teljesen jó, és természetes hatása van.
2022. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én szemhéjalapozót használok, mást nem. Anélkül a szemhéj festék nem tart.


Mondjuk se pirosítót, se bronzosítót nem szoktam felrakni, elég színes az arcom nélküle is.

2022. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, nagyon cuki tud az lenni.
2022. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából úgy döntöttem, nem érdekel más véleménye, akinek nem tetszik, ne nézzen rám. Csak kíváncsi voltam a reakciókra. Kedvesek vagytok, köszi, hogy írtatok! 🙂
2022. ápr. 3. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jól érzed magadat így, nyugodtan, nem ciki. Én is próbáltam, és szeretnék is alapozó nélkül sminkelni, de valahogy nem komfortos, nem ad szép összképet. Így legalább egy cc kémet szoktam használni.
2022. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt! Ha nincs szükséged alapozóra ne is használj. Sokszor csak rosszabb elsz tőle a bőröd. A szeplők pedig gyönyörűek, ha nekem lennének én sem rejtegetném őket!!

Én sose használok alapozót, nem bírom magamon elviselni, bőr hibákra korrektort használok

2022. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy csúnya. Én sokszor elgondolkodom, amikor videókban a szeplős lányok felkennek egy kiló alapozót, hogy eltakarják a szeplőket. Sokkal jobban néznének ki, ha meghagynák az arcbőrt eredeti állapotban, max tennének valami korrektort, áttetsző púdert és annyi. Amúgy én is ennyit használok arcra erős szemfestés meg sötét rúzs mellé, bár szeplős sem vagyok de akinek nem tetszik az alapozó nélküli fejem, az ne nézze.
2022. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!