Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ugyanúgy néz ki a legtöbb lány?

Ugyanúgy néz ki a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Az alap arc- és testfelépítésből eredő különbségeket leszámítva a legtöbb nő nagyon hasonlít egymásra a környezetemben. Sötét haj, szép, hangsúlyos pillák, vastag púderszínű, vagy nude ajkak, tónusos, barna bőr, hangsúlyos kontúrvonalak az arcon, stílusos, leginkább fekete és földszínű, hasonló ruhaszettek. Összességében mindannyiuknak jól áll, tényleg az a szó jut csak eszembe, hogy szépek, de ma azzal szembesültem, mikor apukámnak akartam körülírni, kiről beszélek épp, hogy a leírás mindegyikőjükre illik és nem lett ő sem okosabb. Ez a divatkultúra miatt van? Vajon ők is látják, hogy mennyire hasonlóak? Nem zavarja a többséget az egyediség hiánya? Engem nem zavar, mindig csodálattal nyugtázom, milyen csinosak, de személy szerint nem tudnám elképzelni, hogy én is “közéjük tartozzak”.

2022. ápr. 7. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én világos vagyok és sápadt, ovális arcú drakula lány. Plusz én a kettőből az egyik Lottinak sminkelem magam. ;)
2022. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a divat. Megnézed instán, pinteresten és mind ilyen. Én mondjuk nem tudok így kinézni sápadt a bőröm, szeplős vagyok, szőke és karakteres az arcom.
2022. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ez volt.10-20 éve is. Az aktuális divatot követik, nem lógnak ki a sorból. Aki kilóg, azt kipletykálják/kiközösítik vagy csak furának tartják.
2022. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból igazad van. De! Vannak szőke hajú divatkövető lányok is, és a szőke valahogy soha nem tűnik el teljesen.

(Amúgy erről a leírásról rögtön a Kulcsár Edina ugrott be, pedig nem igazán vagyok a rajongója, és abszolút nem is érdekel mi van vele.)


Én eléggé kilógok a sorból, sötétvörös hajam, és sápadt arcom van, a pirosas árnyalatú rúzsok, színezett ajakápolók állnak jól.

Szoktam feketét hordani, de ettől függetlenül elég színes a ruhatáram.

Nagyon sok piros/vörös/bordó, krémszínű/drapp, sötétzöld, néha világoszöld vagy halványkék ruhám van, és abszolút nem a mai divatnak felelnek meg.

Sportcipőm pl. nincs is, (vagyis van régebbről, de nem hordom).

Nem is állna jól ez a stílus.

2022. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!