Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok miért méregetik egymást...

Csajok miért méregetik egymást, ha egy másik lány ugyanúgy, vagy jobban van felöltözve?

Figyelt kérdés
Irigyek,vagy szimplán hülyék ?A srácok nem esnek egymásnak ha ugyanúgy vannak felöltözve.

2012. jan. 18. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, hogy lássuk, kinn áll jobban. Ha rajtam, az kaján vigyor, ha rajta, az egy néma szentségelés. Ha valaki jobban van felöltözve nálam, akkor egy percig irigykedek a stílusára, a pénztárcájára, aztán elfelejtem. Szimplán összehasoníltgatás. És ezt a férfiak nem csinálják? Komolyan?
2012. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy megnézem ki hogy van felöltözve. Mivel pasi közösségben vagyok minden nap ezért nyugodtan mondhatom hogy ők is ugyanezt csinálják.
2012. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálják ezt.Amúgy szerintem a nők túl nagy feneket kerítenek az öltözködésnek,ez már beteges.
2012. jan. 19. 03:12
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha valakin ugyanazok a dolgok lennének mint rajtam, teljesen kiborulnék (szerencsére ez nagyon ritka)nem szeretek hasonlítani máshoz. De ha valakinek meg nagyon jó stílusa van, azt elismerően megnézem, és közben azt is figyelem, milyen dolgokat építhetnék bele az én ruházkodásomba is:-) Ha meg valaki nagyon dögösen néz ki arra meg csak irigykedni tudok:-)
2012. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira azért nem beteges... Egyszerűen szeretnénk a legjobb formánkat hozni. Sajnos manapság azonnal leírnak az alapján, ahogy kinézel; pedig néha igazán jó érzés lenne pl. kényelmes bő pulcsiban jönni melózni... Csak akkor rögtön elterjed rólad hogy milyen slampos és nagymamás vagy... :/

De egyébként szerintem ti férfiak is jobban megnéztek egy csinosan felöltözött nőt, mint aki nem figyel oda a dologra.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: jól írták előttem, ez olyan összehasonlítgatás. Én általában azért figyelem a többi nőt, hogy ötletet merítsek belőlük. :) Ilyenkor az ember néha irigykedik egy kört, hogy neki mennyivel jobban áll, vagy hogy milyen csinos kabátja vagy cipője van, aztán el is múlik az egész. :)

2012. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senkit nem zavarna ha pulcsiban mennél melózni,csak azok a csajok írnának le ezért akik drága ruhákban járnak és mindenük a kinézet.Nem akarjátok hogy más is úgy öltözködjön mint ti,de ti beépíthetitek az öltözködésetekbe a jól öltözött lány stílusát.Hogy van ez ?Ha valaki tetőtöl talpig úgy van felöltözve mint ti és ez zavar titeket azt megértem,engem is zavarna,de ha csak a felső ugyanolyan azon miért kell balhézni ?
2012. jan. 19. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában csak akkor nézek meg egy csajt, ha jól van felöltözve. Olyankor órákig is elnézegetném. Még akkor is, ha nem az én stílusom szerint van felöltözve, de neki iszonyú jól áll. Persze ez nem a tizenéves fiatalokra vonatkozik, akik egytől egyik ugyanúgy néznek ki, hanem az idősebb lányok, akiknek van saját stílusuk. Főleg akkor, ha olyan ruhát látok rajtuk, ami nekem is nagyon tetszik. Ilyenkor nem fogom utálni, meg csúnyán nézni rá, mert neki már van olyanja, sőt, örülök, hogy élőben is megnézhetem, nem csak kirakatban, vagy képen.

Szóval nem irigységből szoktam őket megnézni, csak ha valami szép/jó cuccot látok rajtuk.

22L

2012. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előző!Végre egy normális csaj,aki nem irigységből meg utálatból nézi meg a csajokat :D
2012. jan. 19. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,én meg az a véglet vagyok,akire irigykedni szoktak,én úgy vettem észre.Higgyétek el,ez sem egy jó érzés!!!Én is meg szoktam amúgy nézni,kin mi van,de sosem irigységből.A barátnőmmel voltam úgyis már vásárolni,nekem nem volt épp pénzem és örültem hogy szép rucit vesz magának és hogy csini. :-)
2012. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!