Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszúnadrágban ugyanúgy...

Hosszúnadrágban ugyanúgy látják a fiúk, hogy milyen vastag egy lány combja, mint rövidben, nem? Akkor miért tartják a vastag combúak közül sokan (itt most nem a ducikra gondolok) tabunak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Egy bő szárú hosszúban ez nem olyan feltűnő.
2018. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Mert sokszor ez nem csak annyiból áll hogy vastagabb a lába, hanem a bőr se olyan feszes, striás és narancs bőrös. Én vékonynak számítok de én se szeretem annyira a rövidet mert csíkos a combom. Ez hosszúba nem látszik.
2018. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Mert nincs önbizalmuk és csak a mások véleményével képesek foglalkozni.

Semmi baj nincs egy rövidnadrággal vastag combokon, nehogy már azért főjenek 40 fokban is hosszúnadrágban a ducibb lányok, mert neadjisten kispistának nem fog tetszeni...

2018. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Én pont leszarom, ki milyennek tart.


A párom szerint szexis vagyok - noha kevesebb a súlyom, mint szeretném -, random emberek véleménye meg nem izgat :)

2018. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem vastag a combom, mégsem szeretem mutogatni mert striás és számomra ronda. Újabban elkezdtem ruhákat hordani vagy térdig érő szoknyákat, így nem látszanak a hibák és nem is sülök meg.
2018. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Hát amilyen "harisnya" hosszúnadrágot viseltek ne csodálkozz!

Akár rövidet is viselhetsz ennyi erővel.

2018. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!