Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik üzlet az ahol segítenek...

Melyik üzlet az ahol segítenek a tökéletes alapozót megtalálni nekem?

Figyelt kérdés
Esetleg egy sminkmestert keressek fel ez ügyben? Pár évig ugyan azt használtam, tökéletes volt. Most viszont nem lesz szép egyenletes a bőrömön hanem olyan, mintha egy réteg lenne az arcomon tőle illetve az orrom csúnya darabos lesz minta nem is tudom. Próbáltam már más ecsettel, szivaccsal alapozókrémmel alá dolgozni de nem lett jobb... ötletek?

2022. jún. 25. 06:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Douglas, Marinnoaud, sminkes márkaboltok (pl: NyX, Inglot). Elvileg a Müllerben is, de tapasztalatból tudom, hogy ott nem kapnak sminkes képzést az emberek, és hatalmas a fluktuáció és a munkaerőhiány, szóval az esetek nagyrészében olyantól próbálsz segítséget kérni, aki pár hete van ott, fingja sincs a témáról, és ezer dolga lenne még, szóval csak minél hamarabb le akar rázni.
2022. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!