Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel szoktátok lemosni az...

Mivel szoktátok lemosni az alapozót?

Figyelt kérdés

Kis kifejtés: sulis éveim alatt soha nem sminkeltem, nagyon ritkán szemceruzát használtam. Mostanában is csak rúzst használok, viszont szeretnék kezdeni valamit az arcommal is, ezért rendeltem alapozó mintákat. Bekentem az egész arcomat vele, nagyon jól is nézett ki, viszont itt jön a lényeg, a lemosás. Kis vattakorongokat használtam micellás vízzel, viszont az hamar "tele lett", és egy csomót el kellett használnom mire teljesen le tudtam szedni. Arra gondoltam hogy beáldozok egy fekete kis törölközőt az ilyen alkalmakhoz, de mivel egyáltalán nem értek hozzá, inkább utánakérdeznék.

Ha az egész arcotokról kell lemosni az alapozót/korrektort, ti mit használtok? Maradjak a sok vattakorongnál, vagy inkább legyen egy sminktörölközőm, esetleg valami más? És még egy dolog, miután lemostátok, kezelitek valamivel az arcotokat (olaj, krém, stb.), vagy csak úgy hagyjátok?

Köszi előre is ha segítetek :)



2022. aug. 25. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Én arctisztító kendőt használok, utána vízzel lemosom, majd bőrradírt használok, és úgy lejön teljesen. Ezután én már nem krémezek vagy olajozok.
2022. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Babylove olaj, bekenem olajjal az arcom, utána víz állagú lemosót használok (babylove sensitive furdeto). Ez a alapos tisztítás;)
2022. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Én tusolásnál 2x megmosom natúr arctisztító szappannal, majd a maradékot micellásvizes korongvattával távolítom el. Utána jöhet a bőrápolási rutinom.
2022. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!