Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Származhat bármi problémám...

Származhat bármi problémám abból, ha huzamosabb ideig (akár egy teljes napig) egy hosszú, nehéz fülbevalót viselek?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű, elég extra fülbevalóm, ami bőven meghaladja a legtöbb üzletben kapható lógós bizsuk méretét. Igazi statement darab.

Hozzáteszem, hogy a legtöbb fülbevalóm lógós, majdnem nyak közepéig érő fazonú, de ez még ezeknél tovább is leér.

Amikor a fülembe teszem, bár gyönyörű, de érezni, hogy “van súlya”.

Sokkal hosszabb volt, amikor újonnan vettem, - az már tényleg természetellenes volt - de mivel lógó strassz-sorokban végződött, könnyű volt lecsípni belőle a felesleget, de még mindig nehéznek érzem, ha beteszem.

Lehet belőle bármi probléma, ha huzamosabb ideig viselném? Nem szeretném, ha kitágítaná a fülcimpám és örök életemre lógna. Vagy valami porc megsérülne a fülemben.



2023. febr. 8. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy róla van szó: [link]

Még tavaly vettem.

2023. febr. 8. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyúlhat a lyuk a füledben, fejfájást, fülfájást okozhat, de nem törvényszerűen.
2023. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem húzza le a füledet, akkor nem hinném.

Az viszont nem szép, amikor látszik, hogy olyan nehéz a fülbevaló, hogy kinyújtja a fülcimpát, meg a lyuk is jobban látszik.

2023. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a huzamos ideig? Minden nap napi 16-18 órát évekig? Vagy napi 8 órát heti pár nap? Pár alkalomra havonta?

A súly előbb utóbb úgyis meg fogja nyújtani a cimpádat és a benne lévő lyukat is. Nem lesz gyors a nyúlás, hanem lassú és főleg az 50-60-as éveidre lesz látványos. De arra úgyis ott a műtét. Porcot nem befolyásol, hacsak nem valamelyik porcos piercing helyére teszed be.

Amúgy ez és az ehhez hasonló fülbevalók alkalmi jellegűek, nem állandó viselésre van tervezve.

2023. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ott van a kérdésben, hogy “akár egy teljes napig”, mert nyilván én sem mindennapi viselésre gondoltam, hanem alkalmakra, ahová illik elegánsan megjelenni, és kicsit extrább szeretnék lenni.
2023. febr. 8. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi szerintem nem árt meg, főleg, hogy az embernek változik a stílusa is, szóval lehet pár év múlva már nem is tetszik majd, vagy megunod/befeketedik stb. Ha mindennap hordanád 10 éven az, akkor az már látszana, de nyilván nem ez a terved vele.
2023. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!