Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem megy tovább ???

Miért nem megy tovább ???

Figyelt kérdés

Sziasztok,egy hete szurattam septumot és hétfőn sulim van és be kéne fordítanom de ennél nem meg tovább, már az egyiket tüske helyett atcsereltem golyora mivel a barátnőm mondta hogy neki úgy sikerült beforditani, küldött videót hogy ő hogyan fordítja be nekem úgy sem megy és csak eddig sikerül beforditani,mit kéne tennem? Vagy az első beforditas mindig nehéz?


[link]



2023. febr. 11. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Megy*
2023. febr. 11. 21:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem megy tovább, mert a golyó és a tüske is hozzáér alul az orrodhoz és ettől nem fogod tudni csak úgy átforgatni. A patkó, amit beletettek, túl szűk. Ha szélesebb lenne a patkó, akkor könnyebb lenne beforgatni. Többféle patkóékszer van. Vagy hagyd így, vagy menj vissza a piercerhez és cseréltess ékszert. Erőlködni nem jó ötlet.
2023. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindket oldalt golyonak kell lennie,es nem ilyen marha nagynak. Esztetikailag sem szep az ilyen nagy golyo septumra.
2023. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!