Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nostrill piercing jobb vagy...

Nostrill piercing jobb vagy bal oldal?

Figyelt kérdés
Milyen jelentése van annak, hogyha a nostrill piercingemet bal oldalra csináltatom, vagy jobb oldalra? Biztos vagyok benne hogy ez egyfajta szimbólum is és mind a kettőnek van jelentése.

2023. ápr. 9. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hiaba vagy biztos benne, nincs a vilagon semmi jelentese egyik vagy masik oldalnak se. Oda rakatod, ahova jobban tetszik.


Amugy ez pontosan hogy' is jon a gyerekvallalas, neveles temakorbe?

2023. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, értem..

Nem a gyerekvallalas temakörben van a kérdésem.

2023. ápr. 10. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

#2 most mar nem, mert valami jotet lelek atrakatta.


Mondjuk ettol nem lett kisebb h.lyeseg, de legalabb a topic mar jo.

2023. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondom, eddig sem ott volt, max nálad volt valami gebasz:) te nagyon okos
2023. ápr. 12. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentése nincs, ahol jobban áll. Én szeretnék majd csináltatni egyet, azt gondoltam, jobb oldalra, de vettem egy műpiercinget és bal oldalon jobban áll, úgyhogy oda fogom szúratni.
2023. ápr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is van nostrill pc-m, 1 éve szúrtam magamnak, és a bal oldalon van, mert jobban szeretem azt a profilom és a jobb fülembe van 3 ékszerem is, nostrillal együtt meg már kicsit sok lett volna szerintem. Viszont akkor még nem gondoltam arra, hogy esetleg lehet valami jelentése, de akkor nincsen. Köszönöm a válaszokat!:)
2023. ápr. 20. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A krisnások azt tartják, hogy bal oldalon viselve csökkenti, jobb oldalon pedig növeli a nemi vágyat. Évek óta van piercing az orromban, nem ez alapján választottam oldalt, és nem is tapasztalom, hogy ez igaz lenne.
2023. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!