Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Notino valóban hamis parfümö...

A Notino valóban hamis parfümöket árul?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a parfümöt Douglasban vagy Müllerben majdnem kétszeres áron lehet megvenni, és kommentek között a terméknél olvastam, hogy nem eredeti? vagy megkérdőjelezhető az eredetiség. Van valakinek tapasztalata? Tényleg hamis amit árulnak?


2023. júl. 10. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig eredeti termék érkezett tőlük.
2023. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hamis dolgokat árul-e azt nem tudom, de sajnos elfogadja a visszaküldését a parfümöknek, hiába fújt belőle valaki 2-3-at vagy többet. Emiatt simán lehet hogy egy bontott és kicsit használt parfümöt kapsz, emiatt lehet ennyivel olcsóbb.
2023. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Többnyire egész jó minőségű török hamisítványt árulnak.
2023. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Notino még mindig nem árulhat hamisat hiszen rendes boltjuk is van Pesten, muszáj hivatalos beszállítókkal dolgozniuk.

Az van amit a kettes ír, bárki ok nélkül visszaküldheti olyan indokkal hogy kipróbáltam és nem tetszik. Egy nagyobb kiszerelésű parfümnél meg nem feltétlenül mutatkozik meg az sem ha valaki esetleg hetekig fújkálta magára mielőtt visszaküldte. Másrészt meg ki tudja addig hogy volt tárolva, nem mindegy hogy egy légkondicionált lakás polcán ült egy sötét sarokban vagy telibe kapta a napfényt az ablak mellől kánikula közepén.

2023. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
A Notino árul hamisítványt. Többször is lebuktak már.
2023. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Forrás? Ha lebuktak volna hamisítvánnyal hatóságilag lefoglalták volna az egész árukészletüket meg bezárták volna a boltot, nem találtam erről semmit. Az hogy valami facebook csoportban Kovácsné Szabó Andi szerint hamisítvány a notinos chanel mert szerinte nem olyan tartós mint az amit 20 éve kapott a diplomaosztójára az nem tényszerű bizonyíték.
2023. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Az összes webshopos olcsóparfümös oldalnál felmerült már ez az eredeti-hamisítvány egymásnakfeszülés.


10 emberből 7 nem veszi észre a különbséget.


De semmi gond nincs ezzel, ha valakinek megfelel a Notinos utángyártott minősége akkor vegye meg bátran.

Ha nem akkor meg fizesse meg az árkülönbözetet az eredetiért. Ennyi.


Vegyél egyet ami tetszik, használd, örülj, hogy olcsón kaptad.

Szükségtelen ebből hitvitát generálni.

2023. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszed észre a különbséget, honnan tudod, hogy a Doulgasben nem a túlárazott hamisítványt veszed meg?
2023. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Két éve rendeltem 100ml Hugo Boss parfümöt Douglasból, most Notinon láttam jó árban 200ml-be ugyan ezt a parfümöt.

a kommenteket olvasva félve megrendeltem és összehasonlítottam a kettőt, mert az előző parfümből még kb. 20 ml maradt. Bontás előtt megnéztem a batch kódot , két hónapos parfümnek jelezte. Bontás után megnéztem a parfüm színét ez egyezett . A fújásnál is az illat ugyan az volt .

Így nagyon örültem neki. Legközelebb is ha látok jó árban innen fogok rendelni .

Nem csalódtam benne .

nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na én nem a Notino-nál, hanem egy sokkal exkluzívabbra pozícionált, mindenki által ismert nagy parfümériában vettem (de online) általam is ismert HUGO parfümöt. AZtán összhasonlítottam a maradékommal.


Köze sem volt ahhoz, amit külföldön a repterek shopjaiban, vagy az általam Németországban vásárolt illat.


Még csak profi hamisítványnak sem volt mondható.


Sajnos hamis parfümnek mindenhol van esélye.


És én is azt tapasztalom, csak akkor lehet megtudni, ha biztos eredetit veszel egyszer. És utána közvetlenül ezzel tudod az újat összehasonlítani.


Átlagosságban azért az ember "szagmemóriája" nem annyira kifinomult. Szerintem sokan egy profi hamisítványt észre sem vesznek. Csak "emlékezetből".


Aki meg először vesz új illatot, ott meg eleve nincs is mire "emlékeznie".

márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!