Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót/pudert vegyek...

Milyen alapozót/pudert vegyek ami nem folyik le rólam ebbe a melegbe?

Figyelt kérdés

Elég izzadós vagyok a hétvégén fesztiválra tervezünk menni és nyilván sminkelni fogunk.

Amúgy nem szoktam ebbe a melegbe meg úgy egyáltalán de kinéztem egy nagyooon szépet és mindenképp megakarom csinálni de mivel alapvetően nem sminkelek nem vagyok tisztában azzal hogy milyet kéne vennem.

Utoljára 16 évesen sminkeltem

Napi szinten most 24 vagyok szóval abszolút nem vagyok képbe mik most a jó márkák stb...

Mióta elhagytam a sminket inkább hidratálok meg krémeket használok egészségesen étkezem nagyon oda figyelek erre. Nem problémás a bőröm igazaból sose volt az. T vonal szokásosan zsíros elég hamar de ennyi, arc mosással általában megoldom ezt a gondot 🤣 de sminkelesnél úgy emlékszem hogy ez számít.

Anno Catrice alapozót használtam de azt a típust megszüntették.

Nem akarok maszkos hatást azt gyűlölöm...


Köszi ha tudsz márkákkal vagy konkrét termékkel segíteni 😁



2023. júl. 11. 19:44
 1/7 anonim válasza:

A Catricenek van másik alapozója,lehet,hogy beválhat neked. Én személy szerint,a Maybelline,Rimmel,esetleg L'Oreal,Max Factor alapozóit tudom ajánlani neked.


Érdemes a fény védelemre is figyelned,ha teheted válassz olyan terméket ami tartalmaz SPF20-as védelmet,Pl:Max factor-Face Finity. De ha nem találsz számodra megfelelőt ezek közül,akkor a sminkedre használ fixálót,és külön fényvédő arckrémet,vagy olyan primert,aminek fényvédő hatása van(pl:Maybelline-Fit Me primer).


Nekem a Maybelline és a Max factor termékei váltak be leginkább,de válogass szabadon. Ha nem is a felsorolt márkák egyike közül választasz,akkor arra figyelj,hogy ne feltétlenül a legdrágább alapozót vedd meg mondván,hogy "biztos azért drága,mert jó". Az alapozók teljesítményétől függetlenül is,mindegyik egy vagyon :D


Remélem tudtam segíteni,ha kérdésed van,esetlegesen segíthetek még valamiben,akkor privátban is nyugodtan írhatsz,vagy itt is felteheted.


Szép napot!:D

2023. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bb krém plusz átlátszó púderrel fixálni. Vagy a max factornak van egy hialuronsavas könnyű alapozója, még azt tudom ajánlani.
2023. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fényvédőt mindig is használtam, erre a fajtára ami nekem van simán tudok sminkelni nagyon szeretem:) smink fixálóból mindegy melyiket veszem vagy ott kell vmire figyelni?


Milyen azaz átlátszó púder? Sose hallottam még ilyet.

BB krémeken gondolkodtam én is szimpatikusabbak mint az alapozók. Hialuronosnak utána nézek érdekesen hangzik:)

2023. júl. 11. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlátszó púder fehér. Keresni kell, kevés márka tartja. Ha nincs, akkor valami világosat válassz.
2023. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én is elégé izzadós vagyok és sikerült néha eleintéznek a bb/cc krémeimet nyáron.

A fehér púder az nagyon jó ötlet, de tényleg nagyon kevés márka tart olyat.

Én inkább alapozott választanék, ha több órás/ több napra mennék a koncetre.

Nekem a rimmel 25 órás alapozója és catrice all mate shin controlja vált be, valakinek meg a maybelline Super Stay.

De egy fontos dolog! Ami másnak bevált nem biztos, hogy neked is be fog! (és ha szép a bőröd akkor tényleg nem kell se alapozó se bb/cc krém szerintem)

2023. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha zsírosodik a bőröd akkor nem mosni kell folyton hanem kezelni a bőrtípust.

Én a Catrice HD liquid alapozóját ajánlom, magas a fedése és szépen el lehet oszlatni, nincs maszk-hatás.

2023. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik le fog folyni rólad.

Zsírosborre való primerrel lehet valamennyire kesleltetni a folyamatot.


Ebből is jobbat érdemes venni. Pupa vagy nyx

2023. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!