Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak rajtam kívül olyan...

Vannak rajtam kívül olyan lányok, akik egyáltalán nem sminkelnek?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, érdekes módon olyan típus, aki egyáltalán nem szokott sminkelni, sőt, nem is szeretek semmilyen kiegészítőt használni, (szemceruza, szempillaspirál, egyebek) én teljesen jól megvagyok nélkülük.

Talán eddig 1x-2x alkalmakkor kifestettem a szempilláim, de semmi több.

Viszont anyukám sokszor szid ezért, hogy a többi lány osztálytársaim már milyen nagylányok, hogy adnak magukra, sminkelnek, én meg milyen igénytelen vagyok, úgy nézek ki mint egy ÓVODÁS.


🤷pedig hiába is erőlteti akárki, én akkorsem fogok megváltozni, és szerintem a természetes szépség a fontos.


2023. aug. 19. 22:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Még azt hozzáteszem, hogy

anyám mindig azzal jön, hogy ő ennyi idősen azt sem tudta, mivel kenje magát, én meg itt tartok.

2023. aug. 19. 22:17
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem, egyedi vagy és különleges, sokkal jobb ember, mint mindenki más.

/s

2023. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Férfi vagyok . A baráti körömben van olyan hölgy ,akit már elég régóta ismerek ,de még sohasem láttam kisminkelve . Kb. 20 éve ismerem és már közel jár a 40-hez .Egyébként szerintem ő smink nélkül is gyönyörű .
2023. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is gimnázista.

Én néha napján rúzst kenek fel, de csak amiatt mert tetszik a színe.

Rajtam kívül mindenki sminkkel. Anyám szívinfarktust kapnak ha sminkélnék, miközben a nagyim folyton veszi a sminket, hogy nőiesebb legyek (, mintha smink nélkül nem lehet nőies az ember). Szóval légyj nyugodtan ön magad, és ne érdekeljenek mások véleménye, mert aki kötekszik általában féltékeny, vagy önbizalom hiányos

2023. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Én sem sminkelek és mindig megkapom az igénytelen jelzőt, érdekes persze hogy nőktől. A pasiknak tetszem így.
2023. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 hosszúhajú ***** válasza:
32%
sose sminkelek. ( 47 ) a természetes szép bőrre ügyelek. írtam már egyik ilyen topikban egy sztorit, hogy huszonéves lány ült mellettem a buszon nulla sminkel és annyira gyönyörű bőre volt, hogy az összes lányt lekőrözte vele, a legpompásabb smikjükkel. anyukádnak meg annyi, hogy ő lesz majd olyan 70 éves, akinek a ráncárára rászárad a 2 tonna alapozó és múmiának néz majd ki. ne hagyd hogy komplexusos tinit csináljon belőled- lehet hogy ronda volt, azért sminkelt, te meg nem vagy az és irigy rád.
2023. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
0%

Vannak ilyenek.

Jellemzően egy 3-5év és te is beleveted magad a sminkelésbe.

2023. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok, de sose szerettem sminkelni, meg nem is igazán tudok. Színtelen mattító púdert használok csak, mert nélküle fénylik az egész fejem, nagyon ritkán sminkelem ki magam rendesen. De én nem tudtam, ez valóban ennyire szokatlan dolog lenne? Szerintem rengetegen vannak még így vele.
2023. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


De légyszíves ne írkáljatok már olyanokat hogy "akkor még szűz vagy?" 🤦 senkinek semmi köze hozzá..

Csak feltettem egy kérdést, hogy van-e még olyan rajtam kívül, aki nem sminkel.

2023. aug. 20. 09:52
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
ribinek tartom az olyan lanyokat akik allandoan sminkelik magukat, instáznak, haspoloban jarnak, es nagyon rovid rovidnadragot hordanak, vagy pedig feszulos tapados nadragot.
2023. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!