Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak rajtam kívül olyan...

Vannak rajtam kívül olyan lányok, akik egyáltalán nem sminkelnek?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, érdekes módon olyan típus, aki egyáltalán nem szokott sminkelni, sőt, nem is szeretek semmilyen kiegészítőt használni, (szemceruza, szempillaspirál, egyebek) én teljesen jól megvagyok nélkülük.

Talán eddig 1x-2x alkalmakkor kifestettem a szempilláim, de semmi több.

Viszont anyukám sokszor szid ezért, hogy a többi lány osztálytársaim már milyen nagylányok, hogy adnak magukra, sminkelnek, én meg milyen igénytelen vagyok, úgy nézek ki mint egy ÓVODÁS.


🤷pedig hiába is erőlteti akárki, én akkorsem fogok megváltozni, és szerintem a természetes szépség a fontos.


2023. aug. 19. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok, utoljára a szalagavatómra kentem fel ezt-azt. Nem tudok sminkelni, és nem is akarok vagyonokat költeni ilyesmire. Szép úgysem leszek tőle, a bőröm pedig éppen eléggé problémás festék nélkül is. Így legalább nem kell állandóan azzal foglalkoznom, hogy elmosódott-e vagy ruhámba kenődött-e a smink.
2023. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek sminkelni 14 éves korom óta, de nem értem anyudat...ha te így érzed jól magad miért lenne szükséges? Finoman mondd meg neki, hogy ő sminkelje magát ha akarja, de te így érzed jól magadat és fogadja el.
2023. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Én már mondtam neki.

De ő feszt azt magyarázza, hogy de igenis adnom kellene magamra. 🤷

2023. aug. 20. 21:29
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis, hogy nem sminkelsz, foleg ennyi idosen. De kesobb is teljesen normalis.

Gimis koromban en sem sminkeltem. Manapsag is csak annyi, hogy max kihuzom a szemem es szempillaspiral.

28N

2023. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 hosszúhajú ***** válasza:
100%
és anyukád szerint akkor adsz magadra ha sminkelsz? szóval szerinte egy gyönyörű ápolt csinos divatos illatos ragyogó hajú gyönyörű arcbőrű nő nem ad magára???? ezt kérdezd meg tőle. nagyon gáz ha erre igent mond....akkor nincs értelme tovább vitatkozni vele. valami miatt komplexusa lett a smink.
2023. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hosszúhajú ***** válasza:
100%
kihagytam: olyan nő, akin nincs smink de: gyönyörű ápolt csinos divatos illatos ragyogó hajú gyönyörű arcbőrű nő
2023. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs hogy érti ezt az egészet, de én már elengedtem :D
2023. aug. 21. 08:49
 18/19 hosszúhajú ***** válasza:
100%
tényleg jobb ha elengeded, okos vagy, az az ő véleménye, neked van sajátod, nem a klónja hanem a lánya vagy.
2023. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a sminkelés a szájfénynél ki is merül. Smink helyett hasznosabb a bőrápolás. De sosem kaptam meg hogy igénytelen lennék emiatt, szimplán nem húzom ezzel az időt. Általában nincs is rá.
2023. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!