Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karórát kb. senki nem nézi az...

Karórát kb. senki nem nézi az emberen?

Figyelt kérdés

Mostanság elég sok vitát látok fórumokon, hogy megy a méregetés, ki mit engedhet meg magának óra téren, az órasznobok elég gyakran lenéznek valakit azonnal, ha milliós összeg alatti órájára büszke, meg az okos VS hagyományos óra vita stb.


Én is hordok órákat, azonban a rengeteg év alatt kb. senki nem dicsérte meg őket, még férfitársaim sem, pedig ízléses és nem gagyi darabok. Én jó párszor észrevettem már viszont egy-egy olyan órát egy férfin, amit megkértem had nézzem meg, mert szép darab volt. Az illetőnek viszont fogalma se volt arról, mi merre, csak régen vette és nem volt olcsó, ennyit tudott róla.


Valójában csak saját magunknak vesszük, ill. talán van egy felső tízezer réteg valahol, ahol található pár szakértő szem, aki figyeli az ilyet ?


Az online tér meg teljesen mást mutat...


márc. 26. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár sznob meg valamennyi órabolond az, aki figyeli, a hétköznapi emberek nem.

Én pl. nem tudnám megmondani, hogy egy óra márkás vagy sem, az egyetlen, ami esetleg érdekelne, hogy mennyire tetszik, de ennek semmi köze sem a márkájáis, sem az árához.

(Egyébként ugyanez van a telefonoknál is, fogalmam sincs, melyik ilyen, mennyibe kerül, nekem csak annyi számít, hogy ami nekem van, az úgy müködik, ahogy nekem megfelelö.)

márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A valóság mindig lazább, mint az online tér.


"Valójában csak saját magunknak vesszük, ill. talán van egy felső tízezer réteg valahol, ahol található pár szakértő szem, aki figyeli az ilyet?"


Ez így van. Az már egy szomorú élet, ahol másoknak akarsz imponálni, és teleaggatod magad neked nem tetsző dolgokkal.

márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb senkit nem érdekel. Nyilván van 1-2 ember akiket igen, ők remekül összeverődnek órás fórumokon. Élőben meg alig hord valaki órát, aki igen az is okosat.
márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor én kivétel vagyok ebben, most vagyok 30, kb. tizenéves korom óta hagyományos órákat hordok 😁


Azonban régóta gondolkodom, jobb lenne letenni, de elviselhetetlen számomra, ha "csupaszon" van a kezem 😁


Tényleg azt veszem észre, kutyát nem érdekli, kb. 99,9% számára annyi, hogy mutassa az időt, amit meg is tudok érteni valahol.


Kettes válaszolónak amúgy igazat kell adjak.


Órasznobok között sok a súlyos eset. Én inkább a szépséget látom meg egy időmérő eszközben ártól függetlenül, sokan közülük inkább már becéduláznak annyira, amennyi az órád cédulája.

márc. 26. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Most egyre inkább jön vissza. A karóra elsősorban ékszer, a férfi egyetlen ékszere, szóval sok embert làtok aki a "telón nézem az időt" korszakát levetkőzve újra órát hord. Persze ebben az is benne van hogy kicsit több pénze van az embereknek mint 10-20 éve.
márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Pedig hordhatnának más ékszereket is a férfiak.
márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én hordtam régen elegáns karkötőket, nyakláncokat de elég gyakran vicc, vagy beszólás tárgya lett még viszonylag értelmesebb körökben is, ezért letettem őket.


Egy karórát viszont, ha eredeti, egy férfin senki nem szól meg.

márc. 28. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Az aranyozott kutyalánc meg a többi ékszer nem való férfira. A gengszter repperek hordják ezeket hogy làzadjanak az öltözködési nurmák ellen, de amúgy vérciki.
márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
12 évesen volt utoljára karórám, a horgászathoz tudnám hasonlítani, sablonékszer, sablonhobbi.
ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem pont te vagy órasznob. Vagyis lennél, ha megengedhetnéd magadnak...


De akkor most normálisan is válaszolok. Kevesen vannak, akik megnézik. De az aranyásókon kívül senkit nem érdekel milyen márkájú vagy mennyibe kerül. Én kaptam már dícséreteket a 60 ezer forintos órámra, nőktől. De nem azért mert kicsikartam belőlük.


A stílus nem pénz kérdése. Másrészt az órához ember is kell. Ha felhúzod fehér sportcipővel és épp nem passzol hozzá, akkor csak bohóc leszel. Ugyan így ha nincs egy férfias kiállásod (testalkat, testtartás, orgánum), max pár nyunyó fogja csak nézegetni. Röhejes mikor felvesznek egyesek falióra méretű hulladékokat (akkus, elemes vagy mechanikus az mindegy), és egyáltalán nem passzol a karjukhoz

ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!