Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen lesz...

Szerintetek milyen lesz Ariana Grande következő parfümje?

Figyelt kérdés

Ez a korábbi kérdés ihletett meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


Eddig minden évben jelent meg parfümje, gondolom az idei év sem lesz kivétel. A legutóbbi Cloud Pink is eléggé édeskés, szerintetek marad ezen az édes, mályvacukros illatú vonalon? Szerintem klassz volna egy teljesen más stílus, akár frissebb, akár fűszeresebb. Gondolom valahogy kapcsolódni fog valahogy az új albumhoz is.

Nem vagyok fan, mint celeb engem hidegen hagy de az illatait szeretem.

Nektek milyen elképzelésetek van?



ápr. 11. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog elszakadni az édes iránytól. Marketing szempontjából bevált neki, mert sokan megszerették a könnyen hordható, cukorkás, habcsókos, mégsem az uncsi gyerekparfüm illatú alkotásokat. Ha teljesen más vonalra állna át, elvesztené az eddigi vásárlóit, akik osztoznak az édes illatok iránti rajongásban.

Celeb parfümök terén olyan nagyon extravagáns dobásokat nem lehet kihozni, hiába van rá kereslet, mert ahhoz, hogy jó minőségű füstölős, gyógynövényes illatokat állítsanak elő, sokkal drágább összetevőkre lenne szükség a keretnél. Hogy ne egy szintetikus valami legyen, ami próbál merész lenni és nagyot mondani, de csak egy bűzbomba lesz a polcon, amit senki nem vesz meg.

Billie Eilish második illatánál érzem ezt. Megpróbáltak felülni az elvontabb, kísérletezőbb vonalra, de egy (számomra) hordhatatlan katyvasz lett, pedig szeretem a palo santo illatát.

ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy pirosas-bézses felhő?

Nem hiszem, de elképzelhető, hogy hasonló színben pompázik majd, mint az új albuma.

Ehhez elképzelek egy érettebb, God Is A Woman-re hasonlító, de piros gyümölcsös, rózsás verziót.

ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez egy klónbrand így értelemszerűen a egy mostanság felkapott parfümöt fog koppintani.
ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, hogy biztos marad a megszokott édeskés vonalon. A Mod duó is édeskés illatú de már kicsit "komolyabb" mint mondjuk az Ari.

2-es, ez nagyon jól hangzik. :)

ápr. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!