Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék még egy piercing-et,...

Szeretnék még egy piercing-et, de az anyukám már nem engedi, mert azt mondta, hogy kettő bőven elég! Hogyan beszéljem rá, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 13:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Milyen idős vagy?
2009. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha az arcodon van, akkor kettő tényleg bőven elég, főleg ha nem múltál el tizennyolc. és gondolom tényleg nem, ha anyádtól kell engedély.

Én anno 16 évesen se szó se beszéd megcsináltattam. Neki tetszik, sőt :D De túlzásba nem esnék, akkoriban meg nem is volt ekkora divat mint ma "kismajmok" között.

2009. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
15 vagyok! Egyik a szám alatt van a bal felén a másik az orromban, de kéne mégegy a szám alá a jobb felére iss!! de a drága anyám csak azt tudja rá mondani, hogy: "az már ronda, hogy a szád alatt kettő van! Majd ha leszel 18, akkor azt csinálsz az arcoddal amit akarsz!" De ki fog 3 évet várni?!
2009. jan. 6. 14:25
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Miért rontod el az arcodat divatból???Én a lányom arcára egyet se engednék!
2009. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Kezed-lábad tedd össze, hogy azt a kettőt is megengedte... kis taknyos.
2009. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Nincs olyan, hogy "kell". Anyudtól rendes, hogy kettőt engedett. Pár év múlva nem úgy fogod érezni, hogy kell és akkor zavarna, hogy kilyuggattad az arcod.


Egyébként meg három évet kivárni ha mindenképp lyukasztani akarsz nem nagyon nehéz. Addig meg valahogy elleszel a kettővel is remélem...

2009. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Hehe, okos Anyukád van. :D Tudja, hogy 18 évesen már nem fog érdekelni, addig meg csak nem vágod fel az ereidet :)))
2009. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
szerintem se csunyitsd el divatból az arcodat. és egyetértek az anyukáddal. majd ha neked is lesz gyereked akkor felfogod hogy ezt anyád csak jóból mondta neked :D
2009. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Egy ismerősödnek nincsen barkácsládája? Keresd meg a rekeszt, vagy a dobozt amiben a csavarokat, szögeket tárolja, és fejelj bele. Ugyanazt a hatást éred el vele, ráadásul neked ingyen van.
2009. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is elég az a kettő, ráér az a harmadik még 3 évet.. :)
2009. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!