Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék még egy piercing-et,...

Szeretnék még egy piercing-et, de az anyukám már nem engedi, mert azt mondta, hogy kettő bőven elég! Hogyan beszéljem rá, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 13:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Még csodálkozol, hogy ilyen vagyok? Ha egyszer ilyen hamgnemben beszélnek velem, akkor én se tudok kedvesebb lenni
2009. jan. 7. 11:35
 22/32 anonim ***** válasza:
92%
Megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel... Nem kéne játszani az agyadat. Kicsivel intelligensebbnek tűnnél. Akkor talán senki nem tekintene rád úgy, mint egy "agyoniskolázott libára" Jó tanács, megfogadhatod, jól fog jönni az életben.
2009. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%
Megsúgom, mi nem tetszik az embereknek, és miért reagáltak így a kérdésedre az első hozzászólásodon felül. A kérdésednek a "követelőző" része: "Hogyan beszéljem rá" Ha nem akarod anyukádat erőszakkal meggyőzni, ezt finomabban is meg lehet fogalmazni, hogy te nagyon szeretnél, és nem minden áron, és szeretnéd, ha elfogadná... szóval nem így követelve.
2009. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%

A kicsit agressziv stilus persze hogy mindenkibol kikivankozik, amikor egy orult butasagot AKAR egy 15 eves diak, akinek a legfontosabb most az, hogy jol tanuljon!!!!

Az anyukad helyebe egyetlen piercinget nem engednek meg neked, minek neked az? Csodalom, hogy az iskoladban egyaltalan megengedik, vagy akkor mindig kiveszed oket?

Persze hogy kikivankozik az emberbol a felhaborodott hangnem, de anyukadat sem tudom megerteni, hogyan lehet, hogy 2-ot is megenged neked???? Miert nem irat inkabb be a konyvtarba tegedet, hogy olvass, es tanulj!!!!

2009. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Na akkor itt a vláasz: fenyegessd meg anyukádat, hogy ha nem engedi, felvágod az ereidet a kedven Tokio Hotel CD-del.
2009. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
Nekem is kettö piercingem van degyik a szám alat másik az orromba! az anyukámnak tetkoi vannak azt mondta hogyha nek van tetkoja nekem lehet piercingem! szrintem kérdezd meg miért nem lehet vagy nm tudom! én ismerek olyan lányt akinek 3 piercing van a nyelvébe!
2009. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
utolsónak: remélem büszke vagy TE is magadra...
2009. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
Képzeld el magad nagymamaként piercinggel. :D
2009. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hello, ifjú hölgy !! Ha mindenképp akarsz harmadikat, és rám hallgatsz, akkor csak az orrodba rakass a már meglévő mellé egy ugyanolyat, vagy nagyon hasonlót !! Ez esztétikusabb, és kevésbé irritálja a népet, mint ha sok lenne több helyen. Keresztlányomon is így van ! Anyukád nem nevezhető túl szigorúnak, és sztem ezt könnyebben elnézné neked . Hajrá !!
2009. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hello, az előző vagyok ! Ha te a durvább válaszok ellenére is megmaradsz kedvesnek, akkor mindenki rájön, hogy te vagy az intelligensebb, s abbahagyják . Szia ......
2009. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!