Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék még egy piercing-et,...

Szeretnék még egy piercing-et, de az anyukám már nem engedi, mert azt mondta, hogy kettő bőven elég! Hogyan beszéljem rá, hogy megengedje?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 13:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Csináltasd meg titokba.Az már egy dolog hogy ronda,gusztustalan és mindenki leszűri belőle hogy milyen ember vagy de az már a te dolgod.Szegény anyád.
2009. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem csak ez a két piercing mű a fejeden, bocs, máshogy nem tudlak elképzelni. Undorító ez a mai divat a fiatalok körében! Kiszaggatják drága pénzért az arcukat... Nem vagy semmi kislányom! Csodálkozom hogy az anyukád egyáltalán ennyit is megengedett! Kis liba...
2009. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy se beszeljed ra, ki fizette a masik kettot? Ha megengedi a harmadikat is, akkor utana megint akarsz megegyet, es megegyet, es igy menne tovabb, ez tuti.

Inkabb a tanulasra koncentralj, azzal tobbre mesz, es inkabb az eszeddel tunjel ki a tobbiek kozul, ne ilyen butasagokkal!

De tolem teleaggadhatod az arcodat, amivel csak akarod, tetovalasod megvan mar?

2009. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nah joo...most volt elég!!! kis taknyostól kezdve kis libáig mindennek lemondtatok!!! a kérdésemre meg kritizálástól kezdve minden hülyeséget kaptam csak választ nem!!! ha csak ez megy akkor nem is kell rá válaszolni úgyhogy erről ennyit!!!!!!
2009. jan. 6. 23:09
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem azért regisztráltam fel erre az oldalra, hogy így beszéljenek velem, hanem azért, hogy választ kapjak a kérdéseimre, de látom ez senkinek se megy (vannak kivételek)
2009. jan. 6. 23:15
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

Anyukádnak igaza van. Ha meg annyira szeretnél minden áron, hát menj el, dolgozz meg az áráért, és csináltasd meg magadnak, ne anyukád pénzét költsd olyanra, amit ő nem szívesen enged, csak ne csodálkozz, ha anyukád esetleg be fog sértődni. Picit tényleg várhatnál még a harmadikkal.


Hogy vegyed rá? SEHOGY!


Nem ellenzem a piercinget, csak MÉRTÉKKEL, szóval ismerek olyant, akinek van, 3db, és többet nem is akar (mellesleg piszkosul jól áll neki ez a 3, amiből csak 2 látszik, több nem is kell). De maga fizette, megdolgozott értük, és nem az anyukájával fizettette ki.

2009. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Már bocsáss meg Aranyom, de 15 évesen Anyukádtól követelsz (!!) egy oltári nagy baromságot. Mégis minek nézzünk, ha nem taknyosnak, libának? Gyermek vagy még... ne osszad az észt.
2009. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Felvilágosítok mindenkit, hogy azt a kettőt is ami van a saját pénzemből csináltattam, nem az anyukáméból, nem az apukáméból, se senki máséból, hanem a sajátomból! jah...és megmondtam, hogy nem kell több válasz a kérdésemre, mert ezek nem válaszok, csak felhúztok ezekkel! Úgyhogy köszönöm szépen a sok hülyeséget!!!
2009. jan. 6. 23:46
 19/32 A kérdező kommentje:
Inkább szakadjatok le rólam!! El se olvassátok a kérdést!! És nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások! Ha egyszer nekem tetszik, akkor legyen, nem azt fogom figyelni, hogy másnak ez mennyire undorító vagy marhaság! Gondoljatok rólam amit akartok, de nem én vagyok az egyetlen aki ezt csinálja az arcával, mert vannak nálam rosszabbak is! Mondjatok le aminek csak akartok! Jó tudni, hogy ilyen emberek is vannak
2009. jan. 6. 23:51
 20/32 anonim ***** válasza:
92%

Kicsi lány, ha ennyire van saját pénzed (remélem, diákmelóból, és nem a szüleidtől kaptad zsebpénznek), akkor meg ne is kérdezd meg anyukádat, hanem csináltasd meg a tudta nélkül. Eszem megáll...

Nem ellenzem, írtam, hajrá, de a te munkádból legyen fizetve.

Akit én ismerek 3 piercinggel (egyébként pasi), ő már lassan 30-as korosztály, és ilyen miatt soha nem hisztizett, nem követelt, mert tudta, hogy anyagilag nem állnak jól, türelmesen kivárt, és megcsináltatta, amikor volt rá, és fizetése egy részével most is az anyukáját segíti.


Picit ha más lenne a hozzáállásod, akkor picit itt is másképp válaszolnának neked. Ne követelőzz, azzal csak ellenszenves leszel, ahogy írsz a kommentjeidben, az egy elkényeztetett buta csitri stílusa, ha nem vagy az, akkor légyszíves változtass hangnemet és beszédstílust. Ja, és 15 évesen éjfélkor nem az interneten kéne lógnod, hanem az ágyikódban aludni, hogy holnap friss legyél reggel, amikor menni kell a suliba.

2009. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!