Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan győzzem meg anyát hogy...

Hogyan győzzem meg anyát hogy ujra engedje a műkörmöt?

Figyelt kérdés

Ősszel majdnem 3 hónapig volt fent a műköröm,aztán leszedettem. De most rettenetesen hiányzik,és időm sincs a sajátomat megcsinálni mutatósra. Én fizetném és most is csak 2-3 hónapig lenne fent. Hogyan győzzem meg anyát, hogy ujra engedje?

L/14


2010. nov. 13. 12:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igaz nem én keresem azt a pénz,de vigyázok rá és nem elszórom.Én nem vagyok ilyen hisztis hogy féljek nehogy letörjön. :D amikor még fentvolt a műkrömöm akkor is tesiztem. (: És minden ment.sőt még takarítottam is minden gond nélkül. (:

Köszi a választ.de igazság szerint még énsem tudom mit akarok.

2010. nov. 13. 13:24
 22/25 A kérdező kommentje:

13:22-es : Sajnos pesti vagyk =/ Azt nem tudod véletlenül milyen márka? (:

Mert ha tényleg ilyen jó akkor inkább veszek ilyet.

2010. nov. 13. 13:26
 23/25 anonim ***** válasza:
27%

Csináltasd meg a tudta nélkül. Letépni csak nem fogja a körmeidet. Én teljesen megértelek, a lakkok nagyon sz.arok, bár nekem még életemben nem volt műkörmöm, inkább hagyom simán, mint hogy 2 nap után kopjon le az egész.

15l

2010. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%

A műköröm=művészi köröm tartalmú poston nagyon nagyot nevettem. Ezekszerint műanyag=művészi anyag, műbőr=művészi bőr.. oké.


Nem neked való, ennyi, nincs ezen mit vesézni, anyád jól teszi, hogy nem engedi.

2010. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Teljesen megértelek, nem tudom mit szóltok bele, hogy mire van ideje és mire nincs, én is 14 vagyok és edzés után mindennap 9re érek haza, utána olyan fáradt vagyok, hogy egyből elmegyek aludni és nem kezdem el még a körmömet igazgatni, a körömlakk 2nap után lejön és a műköröm( ha jól csinálják) nem károsítja a körmöd, sőt megvédi..ő nem azt kérte, hogy otthon unatkozó emberek, akiknek nincs jobb dolguk, mint más dolgába belepofátlankodni, kioktassák, hanem azt, hojgy aki ért ehhez és tud neki segíteni, az segítsen...ennyit erről.
2011. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!