Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy mossam ki az alapozót a...

Hogy mossam ki az alapozót a szivacsból?

Figyelt kérdés

Folyékony alapozót használok, és nem tudom kiszedni a szivacsból.

Vízzel és folyékony szappannal próbálkoztam.


2010. nov. 23. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
minek akarod kimosni?
2010. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énse értem
2010. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jó meleg vízzel és tusfürdővel/folyékony szappannal szoktam. Engedek a mosdóba vizet, abban megnyomkodom, meg az oldalához is hozzányomom. A végén folyóvízzel kiöblítem.

Ki szokott tisztulni, bár nem lesz olyan mint újonnan.

2010. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért akarom kimosni, hogy ne rohadjon bele.

Azt mondják, könnyen terjedhetnek benne bacik.

Meg hát nem is néz ki túl jól egy idő után..

2010. nov. 23. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
ezért kell cserélni egy idő után.
2010. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem árt neki pár használat után a mosás, elvégre a sminkecseteket is tisztítjuk... ugyan úgy tisztítom, mint te, folyékony szappannal, de nekem sem lesz patyolat tiszta. Befogja az alapozó, de legalább a kórokozókat kimosom.
2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbálom rendesen kimosni, de érzem rajta, hogy nem csak befogta, de még mindig van benne.

Régen hab állagú alapozót használtam, azzal nem volt gond, de a folyékonyat nem tudom rendesen kimosni belőle. Vettem új szivacsokat és néhány használat után próbáltam kimosni, de nem sikerül.

2010. nov. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!