Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kitől tanultál sminkelni?

Kitől tanultál sminkelni?

Figyelt kérdés
Én tök béna vagyok, de szeretném megtanulni.
2011. jan. 8. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én magamtól tanultam.Gyakorolgattam magamon és kész.

De elmehetsz OKJ-tanfolyamra vagy nézhetsz ilyeneket is:


http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+up%3..

2011. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Próbálgattam már, de nem tudom, hogy mi áll jól nekem.

Ha csak kihúzom a szemem, úgy nézek ki, mint egy rossz k*rva.

:-(

2011. jan. 8. 17:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokat próbálgattam, majd rájöttem, hogy mi áll jól,mi nem.Pl nekem szép nagy szemeim vannak, azokat hangsúlyozom vékony szemceruza csíkkal, szempillaspirállal, a kék szememhez jól mennek a gyöngyházas szemhéj festékek, ajkaimra szolíd szájfény."A kevesebb néha több" mondás nagyon igaz a sminkelésre is:)
2011. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne add fel:) Először kihúzott szemmel én is úgy néztem ki mint egy rossz k*rva,hú mondom jólvan akkor ezt hagyjuk is:D Abbahagytam teljesen a próbálgatást.. aztán vhogy hirtelen újra elkezdtem,csomó magazint nézegettem + youtube-on rengeteg videót megnéztem. Nagyon sokat kell gyakorolni,hogy rájöjj mi/hogyan áll jól.
2011. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
[link] - tőle, és még egy-két sminkblogból.
2011. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is magamtól, úgyhogy próbálkozz. Less el tippeket újságokból, vagy a barátnőidtől, tarthattok csajos estet, ahol kisminkelitek magatokat/egymást, segítitek eldönteni kinek mi áll jól. Fontos: Először az a smink is furcsa lehet rajtad, ami jól áll, mert szokatlan a szemednek, nem azt a látványt szokta meg a tükörben.
2011. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
[link] és youtubeon nézegettem videókat :)
2011. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én először az interneten kezdtem játékok formájában, aztán már a nővérem sminkcuccából profi sminket csináltam.:)


gyakorolni!gyakorolni!gyakorolni!

2011. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Keresztanyám kozmetikus,tőle.Esetleg te is kérhetnél a kozmetikusodtól tanácsokat,ha neked nincs ilyen rokon.
2011. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az egyszerűbb sminkeket magamtól, a "profibbakat" Michelle Phan youtube-os "sminkgurutól". De az első lépés, hogy teljesen megismerd magad, az arcod karakterét, hogy milyen típusú sminkek állnak jól, különben már veszett fejsze nyele: például egy tavasz típusú lány sosem fog ugyanazzal a sminkkel jól kinézni, mint egy téltípusú Hófehérke.
2011. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!