Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót tudtok ajánlani?

Milyen alapozót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kevert bőrtípusú vagyok,tehát néha zsíros de van mikor extra száraz.Nem vagyok hófehér bőrü, viszont barna se.Tudnátok olyan alapozót ajánlani ami hidratálja, esetleg jót tesz a bőrömnek? Nem problémás az arcom,néha 1-2 pattanás van,mitesszer sajnos az orromnál sok van,csak azt szeretném hogy adjon valami szép egyenletes "fedést", tudjon levegőzni.

15/L


2011. jan. 20. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Clinique Perfectly Real
2011. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez egy kicsit méregdrága :S
2011. jan. 20. 13:40
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg valami más?
2011. jan. 20. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsit problémás a bőröd, akkor érdemes egy drágább alapozóba befektetni, gondolok itt például egy Vichy-re egy Clinique-re. Régebben én is használtam olcsóbb drogériás alapozókat, de azoktól csak még rosszabb lett a bőröm. Nem tudott lélegezni a bőröm, kipattogtam tőle, helyenként kiszáradt, stb. Igaza van az első válaszolónak, 1 évben egyszer megéri befektetni egy drágább termékre, ha a bőröd egészségéről van szó.
2011. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem hiszem hogy minden 15éve benyúl a pénztárcájába és hopp 8ezerér vesz egy alapozót,de oké rendben, ha ti megtehettétek akkor oks :D Amúgy direkt oda írtam a leírásba hogy nem problémás a fejem..Régebben ajánlottak valakinek itt az oldalon egy jó alapozót ami hidratál stb, de nem emlékszek már mi volt a neve..
2011. jan. 22. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

15 évesen még minek alapozó ha nem problémás a bőröd? Inkább korrektorozd le Avonossal, ami még le is szárítja a pattanásokat, ha jön ki. Különben meg megveheted tényleg az olcsót ha nem veszed rá magad a gyűjtögetésre. Csak hát akkor számolj vele, hogy a 15 éves kis bőröd idő előtt leöregszik és tiszta ragya lesz a fejed!

Bocs a kritikáért, de a saját érdeked a bőröd!

2011. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond,fogadom azt is :) Egyébként nem 100 forintos alapozót akarok én se használni, és azért akarok mert a hidegtől/széltől ki pirosodik az arcom, nem a ragyák miatt :) mind1, már megtudtam melyik kell :)
2011. jan. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!