Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hófehér bőrre tudtok ajánlani...

Hófehér bőrre tudtok ajánlani alapozót?

Figyelt kérdés
Nagyon világos, hófehér bőröm van. Eddig minden alapozó sötétnek bizonyult meg sárgának... Tudnátok ajánlani vmi tényleg világosat? Lehetőleg középárkategóriásat. Maybelline Affinitone legvilágosabbját néztem, valaki használta már, akinek fehér a bőre?
2010. dec. 26. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha nagyon fehér/világos alapozót használsz, akkor olyan lesz mintha levakoltak volna. Nekem is nagyon durván világos bőrőm volt és miután meguntam, hogy nem találok rá alapozót elmentem egy párszor szoliba és sokkal természetesebb lett a bőrszínem. Én ezt javaslom neked is, tudom, hogy a szoli nem egészséges és én sem szeretem, de ha egy párszor elmész nem lesz tőle bajod és az alapozó is sokkal természetesebben áll majd.
2010. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mehetek szoliba, és napoznom se szabad, mert fényérzékeny vagyok+nagyon érzékeny a bőröm...
2010. dec. 26. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémával küzdök, főleg így télen, mert nyáron még a legvilágosabbak elmennek valahogy.

Nekem most rimmel stay matte van, 100-as árnyalat, és ugyan ez is egy picit sötétebb, de annyival, hogy ez engem már annyira nem zavar.

Affinitone-t is használtam már, igazából az is így kb jó színben, nekem kicsit sárgás, mert amúgy hideg rózsaszínes bőröm van, de olyan színű alapozót nem árulnak. De az is pont annyival tért el a bőröm színétől, hogy még nem volt zavaró. Szerintem ha neked nem rózsaszínes a bőröd, akkor az lehet, hogy jó lesz. A testerét próbáld ki a csuklód belső felén, úgy kiderül.

2010. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rózsaszínes a bőröm sajnos, ezért mutat szinte mindegyik alapozó sárgának rajtam. Akkor affinitone kilőve, de azért megnézem. Az opal rose árnyalata viszont rózsaszínes, talán jó lehet. Köszi az eddigi válaszokat!


Hallottam, hogy az L'oréal accord parfait-nek is van nagyon világos árnyalata, de a honlapjukon nem tudok eligazodni a színek között, mert szám is van meg betű is: [link] akkor most itt melyik lenne a legvilágosabb? :S

2010. dec. 26. 17:20
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

nekem is nagyon fehér a bőröm és amit a drogériákban lehet kapni legvilágosabb alapozó is túl sötét.és a nap végére mindíg sárga lesz tőlük a fejem xd.

én nem alapozót használok henem , amit lehet kapni legvilágosabb korrektort. és arra a legvilágosabb púdert rakok. és így nekem pont jó.szerintem jó megoldás.

még sosem találtam hozzám megfeklelő alapozót. viszont már első próbálkozásra a legvilágosabb korrektor és legvilágosabb púder nyerő volt. és olcsó is. :)

2010. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Esetleg márkát tudnál írni? Én most azt találtam ki, hogy affinitone mineral alapozóm van, abból a legvilágosabb, ami nem is rózsaszínes, de nem is olyan sárga mint a többi. De ez se az igazi, mert lehetne kicsit világosabb... Szóval most látom, hogy a manhattan-nak van "átlátszó" púdere, ami ilyen nagyon világos, és sztem azt fogom rátenni a folyékony alapozó fölé. Vagy még megnézem, mert a manhattan-nak is a legvilágosabbja elég világos, de sárgás... Úgyhogy ezt élőben kell megnéznem.
2010. dec. 26. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a lorealos-ból (amit linkeltél) az R1 a legvilágosabb, nekem is az van és totálisan meg vagyok elégedve vele már lassan 3 éve :) imádom, amúgy nem olyan extra fehér a bőrőm, de azért fehér és sokáig küszködtem, hogy találjak egy jó alapozót, szóval ajánlom! és sokáig kitart
2010. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Rendben, akkor azt is megnézem!
2010. dec. 26. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is világos a bőröm, de nem rikítófehér. Én most a Maybelline Affinitone 10 Ivoryt használom és világos, de nem annyira, mint a Miss Sporty matt alapozónak a 01 light árnyalata...azzal meszelve voltam. Nézd meg azt is, lehet az jobb lenne neked.
2010. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a L'oréal accord parfait R1-es árnyalatát használom. Én annyira nem vagyok vele megelédedve (nem a színével van baj, hanem nem igazán az én bőrömre találták ki), de muszáj kihúznom vele, amíg össze nem jön a pénz másikra. :)
2010. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!