Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól ciki, ha egy...

Hány éves kortól ciki, ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint a 15-17 éves fiúk szerint ciki ha a 14 év feletti lányok nem sminkelnek minden nap.Akkor ez is alapvető dolog?
2011. febr. 2. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát, én baromira irigylem azokat, akiknek nem kell sminkelni. Én 24 évesen kb 15-nek nézek ki nélküle. Egyszerűen nem vesznek komolyan, ha nem öregítem magam a sminkkel:S

Ja, és úgy is csak max 19-re sikerül feltornázni a dolgot...

2011. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem tudom, hogy ezekből az "érett", "felelősségtudattal rendelkező", "értelmes" tizenévesekből milyen felnőttek lesznek.

Tisztelet a kivételnek.

2011. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 éves vagyok, nagyon szép bőröm van, ezért nem sminkelem magam. Igaz sokan 16 körülinek néznek, de ez nem gond, inkább örülök neki. Csak akkor sminkelem magam, ha buliba megyek, akkor viszont erőteljes füstös szemfestést részesítem előnyben. Ja és nem érzem cikinek, hogy nem sminkelem magam hétköznap, mert így is szép vagyok. :D
2011. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez egyéni vélemény dönti el kinek tetszik és kinek nem. Sok ismerősöm is mondta h jobban nézek ki vakolat nélkül (meg is kérdezték jó páran miért nem vagyok olyan pattanásos mint a többi velem egykorú - azért mert nem kenem magam minden vacakkal).
2012. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!