Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen "kell" elkezdeni...

Hány évesen "kell" elkezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés
nem gondolok komolyabb sminkre csak szempilla spirál, alapozó, szemcerka max. milyen korban érdemes elkezdeni hogy ne nézzenek kislánynak mert még nem sminkeled magad de túl korainak se tűnjön? kort is írjatok pls. 15/L
2011. ápr. 5. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

nincs olyan, hogy "kell", valaki felnőttkorában sem sminkeli magát :)

amúgy amiket felsoroltál én 15 évesen kezdtem mind, aztán többféle terméket kitapasztaltam mindenféle árkategóriákból :)

2011. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
13
2011. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és nem sminkelem magam. Nem igénytelenségből, egyszerűen csak nincs kedvem és béna is vagyok hozzá. Nem beszélve arról, hogy hiába veszem meg az olcsó sminkcuccokat, ha semmit nem érnek, szóval inkább drágább termékeket vásárolnék, csak erre meg sajnálom elkölteni a pénzem. Így inkább nem sminkelek. Sok nő van aki nem sminkeli magát, mégis lehet szép. De ha szeretnéd akkor szerintem 16 évesen kb már szépen mutat, de annál fiatalabb csajokon nekem furcsa. A kinézete még nagyon kislányos (persze nem mindenkinek), és smink van az arcán....valahogy nem összeegyeztethető..
2011. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én 13éves koromtól használlok szempillaspirált+szemceruzát.

Most naponta használlok szempillaspirált és korrektort,

alkalmakra ezekhez még:alapozó,púder,szemhéjfesték.


15/L

2011. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha csak vmi kis alapozó, meg spirál meg kis szemceruza akkor azt nyugodtan,de nem kell bedurvulni!:)

Csak természetesen!

20/L

2011. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék bedurvulni :) és nem tudtok valami jó fajtát ajánlani? pl szempillaspirálból vagy alapozóból/korrektorból? ami olcsó is és használni is könnyű.
2011. ápr. 5. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát korrektorból én miss sportyt használok, vagy az essencenek a 3 az 1ben korrektorját!:) Utóbbit jobban ajánlom!

A miss sportys talán 500 körül van,de nemtudom,mert elég régen vettem!

A 3 az 1ben pedig 8-900 ft, de szerintem nagyon megéri az árát:)

Spirálból a MAybelline Colossal Volume ami nagyon bejött...és van amikor elég olcsó is...talán 1500-2000körül van, de a Rimmelnek van egy narancsárga színű szempillaspirálja az szerintem olcsóbb, azt is szeretem!:)

Alapozóból mondjuk annak a híve vagyok, hogy jobb a kicsit drágább, de ha nem annyira vészes az arcod akkor elég a korrektor és estelege egy púder!:)

De talán akkor már a Manhattan ami olcsóbb, és jobb alapozó!:) Vagy a hab állagúak!:) Lényeg, hogy jó színt megtaláld..és akkor nem lesz csúnya, hogy elüt a nyakadnál!:)

És, ha lesed az alapozó színét ne a kezeden nézd meg a színét, mert ott sokkal másabb a bőröd színe! Ajánklom, hogy a nyakadon próbáld ki, vagy menj pucér arccal és az álladnál-arcodnál!:)

Ha bmiylen kérdésed van szólj!:) Most ennyi jutott eszembe!:)

Jah és nem rémlik, hog szemceruzát is kérdeztél volna, de abból nekem az essence csavarós fekete szemceruzája jött be nagyon...asszem max 500 ft:)

vmi long...vmi felirat van rajta!:)

2011. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, január óta kb, minden nap (hétvégén nem) sminkelek. Ez abban merül ki, hogy fekete szemcerka alulra, meg spirál azt cső..néha, ha csúnyább a bőröm, korrektor.. Meg ha van kedvem délután akkor mikor anyám nincs itthon kisminkelem magam durvábban is. Néha már egész jó lesznek.De leszoktam mosni melőtt megjön, vagy elmegyek vhova. Szal a durváb az csak itthon.
2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
12:36-os nagyon sokat segítettél :) köszi és köszi minden választ :) az avonos termékek milyenek? (szempillaspirál)
2011. ápr. 6. 20:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 avonos spirálom van!

A SuperShock meg a Magnify.

Bejön-bejön...de van nála sokkal jobb...amióta azok vannak ezeket nem is igen használom!:)

2011. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!