Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Általános iskolás ballagási...

Általános iskolás ballagási tablóra milyen sminket javasoltok? (:

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg a legnagyobb problémám az, hogy az én kis fejemre milyen sminket kenjek a ballagási fotómon. Barna hajam van és nagy barna szemeim, a nyakkendőnk pedig vörös lesz.Nagy szükségem van a segítségetekre, szóval, ha bárkinek van valami véleménye, az legyen szíves ossza meg velem.:)
2011. ápr. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha természeteset akarsz akkor húzd ki szemceruzával vékonyan feketével alul-felül, gondolom (de javíts ki ha tévedek :D) a szemedet fogod hangsúlyozni. Vagyis szerintem azt éri meg.

Lehet egy pici fehér/pezsgőszínű vagy hasonló árnylatú selyemport a szemöldökcsontodra.

A szemhéjadra meg valami meleg barnás árnylatot de nem kell sok. Ja és persze egy szép dúsító spirál, vagy hosszabbító attól függ hogy alapból dúsak-e a pilláid.


Remélem tudtam segíteni:)

2011. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most megihlettél. Nagyon szépen köszönöm :)
2011. ápr. 10. 18:44
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is a szemedet kell kihangsúlyoznod jobban. És ha barna a szemed akkor az arany árnyalatait kéne használnod.Sötét szemceruzával kihúzni a szemedet és fekete vagy barna szempillafestéket is használhatsz. Sőt ha nagyon szép akarsz lenni még bronzos árnyalatú púdert is felvihetsz a ,,te kis fejedre". (: Nekem is nem sokára lesz fényképezkedés és most néztem utána. :DD
2011. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!