Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szulok, kamaszok, mindenki ti...

Szulok, kamaszok, mindenki ti mit gondoltok 12 eves csajnak koldok piercinrol?

Figyelt kérdés
kérem gyorsan
2011. ápr. 15. 20:51
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%

Hogy mit?? Eszébe ne jusson!! Az én lányomnak nem engedném, az biztos!! Szégyen az anyára is aki ilyet megenged!! 12 évesen még kislány!! De egy normális szalonban be sem rakják ilyen fiatalnak.

33/N

2011. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

ha az anya vagy akkor ezen hülyeség gondolkoznod is

ha a gyerek akkor meg kicsi vagy hozzá majd 2 év múlva

2011. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak 14 évesen lett köldökpiercinge, 12 évesen nem engedtem volna meg neki bár nem is kérte. Most 15 éves.

30.N

2011. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
hát most szégeny a fejemre mert en meg engedtem neki de azt csak is azért mert megzsarolt (ne is részletezzuk mit kovettem el).Igazábol ap apja csak nem rég tudta meg h van neki mert ez elott is konyorgott érte de apja nemet mondott ezért megtudott vlmit es hat megzsarolt.Azota is azt halgatom a apjatol.és hát tudom hogy most is megakar valamivel zsarolni es akar valamit de tudom mit akar és mivel akar zsarolni.De adjatok tanácsokat is hogyan állíthatnam le ot. és kérem azt is írjatok hogy nmit gondoltok a pircingrtol
2011. ápr. 15. 21:18
 5/32 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom jóval nagyobb gondok vannak nálatok, mint egy hülye piercing...


Amúgy nem engedném, hogy 12 évesen piercinget hordjon. Tök felesleges. Ja és mutogatni akarja a hasát ilyen fiatalon? Mert különben ki látja?

2011. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Mégiscsak te vagy az anyja! Ne haragudj de ha az én lányom lenne picit elbeszélgetnék Vele ;-) Én mindent megengedek neki általában, de tiszteljen már meg annyival amennyivel kell!

Nálunk sem tudta az édesapja hogy van neki, bár az apja egy menő,kigyúrt,tetkós,szolis... :-) , és a "kislány"ával mégis szigorú. Hát mit kaptam én érte Tőle, de mondtam neki hogyha többet jönne hozzá vagy többet foglalkozna vele akkor lehet lebeszélhette volna róla :))

30.N , megint :-)

2011. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
elozo ironak uzenem hogy ha elonnek hozzank a fiu baratai képes a bugyijat meg a meltartojat is ugy atvenni hogy else fordul egyszer felszereltem webcamerat a szobájaba eszre vette es szoszerint sopruvel leutotte onnan
2011. ápr. 15. 21:32
 8/32 anonim válasza:
Egy igazi diszfunkcionális család.
2011. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocsi, de az ilyet nevezik tini k*rvának. Bugyit, melltartót cserél fiúk előtt? Sürgősen beszélgess el vele...

13L

2011. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
nem haragszok meg es ma erre en is rajottem de een arra lennek kivancsi hogyha iet csinalotthon akkor mit csinal a taborokban?
2011. ápr. 15. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!