Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szulok, kamaszok, mindenki ti...

Szulok, kamaszok, mindenki ti mit gondoltok 12 eves csajnak koldok piercinrol?

Figyelt kérdés
kérem gyorsan
2011. ápr. 15. 20:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
tutod mahanyszor akartam elbeszelgetni veli le se szar engemet
2011. ápr. 15. 21:57
 12/32 anonim ***** válasza:

Kamu, egy anyuka szerintem nem így ír!

Viszont ha igaz, akkor büszke lehetsz a lányodra és saját magadra is! Mi az hogy megzsarol? Mivel tud megzsarolni?

2011. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Szerintem, inkább próbáld nevelni a lányod... nehogy már egy 12 éves zsaroljon egy felnőttet! Lehet, hogy durva, amit most mondok, de hidd el! Büntesd! És Ne engedd neki a pc-t! Egyrészt mert kicsi, másrészt mert ez a "jutalma" amiért zsarol. Ha, most azt látja hogy zsarolással mindent megkaphat, nem lesz később más, mint 1 utolsó ribi. Kérlek! MOST, neveld meg! Te vagy a szülő! Térítsd észhez!


14/L

2011. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
khm te pontosan most csináltál egy kis k**vát a lányodból -_-" egy édesanya hogfy lehet ennyire felelőtlen? .../N
2011. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok jó nagy k.u.r.v.a a lányod !
2011. ápr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
Ezt a kérdést nem egy anyuka írta ki, hanem egy unbatkozó tini.
2011. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nem normális nálatok! Ha webkamerát szereltél fel a szobájába, akkor ti meg kukkoljátok őt?
2011. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 sweet_star válasza:
b@zmeg írni se tudsz :D
2011. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 :) :) :) ***** válasza:
Hát te nem vagy normális,hát hova jutottatok,már?a lányod azt hiszi zsarolással mindent megkaphat.könyörgöm,az annya vagy!!És igen a lányod egy igazi k.@.r.v.a ha fiuk előtt öltözik át,és még ki tudja miket csinál..kamerát szerelsz a szobájába?és ezzel mit érsz el,egy anya nem szerelne kamerát a lánya szobájába!!De az is lehet hogy ez az egész kamu,mert tök hülyeségeket irsz és irni se tudsz,plusz ugy irsz mint a tinik "h",stb..
2011. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
tudjatok en a lanyomat 15 evesen szultem es hat igen webcamerat szereltem de azt megbantam es a rovidiseket a lanyomtol tanultam meg. egyszerruen kenytelenseg ot buntetni mert ugyse tartsa be
2011. ápr. 16. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!