Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szépségpötty piercing, vagy...

Szépségpötty piercing, vagy fogékszer?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb?Egyiket nagyon szeretném,de nem tudom eldönteni melyik legyen.
2011. aug. 10. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

monroe :)

egy ismerősömnek van fogékszere..közelről persze tök jól néz ki,de messzebről mindenki szól neki hogy van valami fogán..mintha lyukas vagy kajás lenne..le is szedette aztán.

2011. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos még mindig képtelen vagyok dönteni.

Tényleg ribancos/közönséges ez a piercing?

Én nem látom annak.

2011. aug. 10. 22:51
 13/19 anonim ***** válasza:

dehogy az...ennyi erővel akinek ott van anyajegye (mert ez a pc annak a mintájára lett kitalálva) akkor az ribancos,annak ellenére h nem tehet róla?

hülyeség...annyira ribancos csak mint a műköröm,vagy a miniszoknya..

2011. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 11. 09:58
 15/19 anonim ***** válasza:
A fogékszer nem tetszik, mindig az jut eszembe róla, mintha kajamaradék lenne. Bár a szépségpötty sem tetszik, de az egy fokkal jobb.
2011. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogékszer nem szép. Tényleg olyan mint a kajamaradék. Én pc-re szavazok :D Azt tudod is cserélgetni, ha nem tetszik veszel köveset, vagy más színűt és kicseréled.
2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Inkább fogékszer. A Monroe-piercing is szép, de én mostanában többnyire utolsó party-k*rvákon látom és ezért mondanám inkább a fogékszert.
2011. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köldök piercing.
2012. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
fogékszer *.*
2013. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!